2017’de İzleyebileceğiniz 13 Film

1)Çalgı Çengi İkimiz (6 Ocak 2017)

Açıkçası ben bu filme gittim. Benim beklentilerimi karşılamadı ama fena değildi. Eğlenmek için gidilebilecek bir film ancak Düğün Dernek ile yarıştırılamaz bile. Ben Düğün Dernek’teki aldığım keyfi bu filmde alamadım. Bu filmi izlemeden önce ilk filmi izlemenizi öneririm.  Konusundan bahsetmem gerekise, iki tane müzisyen ilk filmde mafyaya girmişlerdi. İkinci filmde ise mafyadan çıkmaya çalışıyorlar. Hayalleri ise ileride Tarkan gibi ünlü bir müzisyen olmak.

2)Recep İvedik 5 (16 Şubat 2017)

İlk fragmanı daha yeni çıktı. Ben bayağı komik buldum bu fragmanı ve konusu da eğlenceli bayağı. Recep İvedik yanlışlıkla milli takım otobüsündeki insanları zehirliyor. Ondan sonra da Recep İvedik takımı topluyor ve olimpiyatlara kendileri katılıyor. Çıkmasına az bir süre kaldı ben çok merakla bekliyorum. Uzun zamandan sonra güleceğim bir film geliyor gibi…

3)Logan (3 Mart 2017)

Logan, X-Men serisinin sekizinci filmi olacak. Fragman ile insanları bayağı bir gaza getirdiler. O yüzden bu filmden umutluyum. Konusu ise şu: Wolverine’in (Logan) kız bir klonu vardır. Profesör X ve Logan’ın bu kızı koruması lazım. Asıl önemli konu ise Mutantların soyu artık tükenmek üzere… Doğrusunu söylemek gerekirse hikaye biraz yapmacık geldi bana. Ama büyük ihtimalle film bundan ibaret değildir. Eğer film 18 yaş ve üzeri olursa çok üzülürüm…

4)Şirinler 3 (7 Nisan 2017)

Animasyon severler için gitmelerini şiddetle tavsiye ettiğim bir film. Önceki iki filmden farklı olarak film bir animasyon filmi. Bu duruma ben çok üzüldüm. Çünkü önceki iki filmin de tarzını sevmiştim. Bu hali daha çocuksu geldi. Sırf o yüzden filme gitmeyebilirim. Daha tam karar vermedim. Ama animasyon seven çocuk ve yetişkinlerin seveceğinden eminim.

5)Galaksinin Koruyucuları 2 (28 Nisan 2017)

Açık konuşmak gerekirse, ilk filmini izlemedim daha. Filme gitmeden önce izleyeceğim. Onun için bu film hakkında fazla bir bilgim yok. Ama insanlar çok fazla “hype” içindeler bu film için. Bu da bana merak uyandırdı.

6)Wonder Woman (2 Haziran 2017)

Wonder Woman, sinema evreninde yeni bir karakter. Sadece “Batman v Superman”de gördük. Filmdeki en sevdiğim karakterdi diyebilirim. Fragmanı ise inanılmazdı. Bunlar filmi izlemek için güzel bir sebep.

7)Arabalar 3 (16 Haziran 2017)

Gene çocuklar için güzel olabilecek bir film. İlkini pek sevmemiştim ama ikincisi güzeldi. Açıkçası bu filmden fazla bir beklentim yok ama belki Pixar beni şaşırtır. Konusu da bildiğim kadarıyla McQueen’in eski bir araba olarak kalması ve kaza geçirmesi.

8)Transformers 5 (23 Haziran 2017)

Ben Transformers filmlerini çok severim. En sevdiğim ikinci film serisidir. Fragmanlar çok güzeldi. O yüzden filmden çok fazla beklentim var. 4. Filmi pek beğenmemiştim ama bu film güzel gibi duruyor. Filmin en güzel yeri ise Bumblebee ile Optimus’un savaşı olacak büyük ihtimalle.

9)Spiderman: Homecoming (7 Temmuz 2017)

Fragmanı güzel olan bir film daha… Spiderman’in orijinal serisini sevmiştim ama “İnanılmaz” olan serisini beğenmemiştim. Bu film ise Marvel’a bağlı olduğu için güzel olacakmış gibime geliyor. Tom Holland’ın Civil War’daki oyunculuğunu sevdim. Eminim bu filmde de iyi iş çıkaracaktır.

10)Çılgın Hırsız 3 (25 Ağustos 2017)

Bu seferki çizgi film de çocuklar için bir tercih. Bu çizgi filmdeki küçük sarı yaratıkları çoğu çocuk seviyor zaten. Ben de ikincisini proje ödevim olarak hazırlamıştım. O yüzden büyük bir önem taşıyor benim için.

11)Thor Ragnarok (3 Kasım 2017)

Bu film, Thor serisinin 2. filmidir. Thor serisinin iki filmini de izlemedim daha. Thor’u sadece Yenilmezler’den biliyorum. Filmde Hulk ve Doctor Strange gibi karakterlerin olması da filmin zevkine zevk katar diye düşünüyorum. Daha herhangi bir fragman çıkmadı diye biliyorum. Bir fragman çıkarmaları lazım artık.

12)Justice League (17 Kasım 2017)

Gelen fragmanı çok beğendim. Dc’nin ilk defa iyi bir film çıakracağını düşünüyorum. Flash’ı dizideki halinden daha iyi buldum. Aquaman ise havalı görünüyor. Filmin konusundan bahsedeyim size. Batman bir takım toplamaya çalışıyor. Bu takımla da “Bilinmeyen” bir kötü karaktere koyacak. Kötü karakterin kim olduğu daha bilinmiyor diye düşünüyorum.

13)Star Wars 8 (15 Aralık 2017)

Günlerdir fragman bekliyorum. Ama hala çıkmadı. Bölüm 7 ne kadar kötü olsa bile Rogue One’ı çok sevmiştim. O yüzden bu filmden umudum var. Filmin ismi belirleneli daha 2 hafta oldu. İsimden çıkarabileceğim teorilerdne bahsedeceğim sizden. İlk teori, Disney’in bize büyük bir spoiler vermesi ve filmde Luke’un ölmesi. İkinci teori, Rey’in karanlık tarafa geçip tek Jedi’nin Luke kalması. Son teori ise “Son Jedi” olarak kastedilen kişinin Luke olması. Çünkü Luke, Orijinal Üçleme’de Son Jedi’dı.

(Visited 78 times, 1 visits today)