2018’DEN İSTEDİKLERİM

Ben de sizler gibi sabırsızlıkla 2018’in gelmesini bekleyenlerdenim. Tabii ki benim de 2018 hayallerim var. Çok ama çok istediğim su geçirmez saat mi dersin yoksa son model bir cep telefonu mu? Yoksa sadece sevdiklerimle

hediye paketi ile ilgili görsel sonucu(ailemle) sağlıklı huzurlu mutlu yaşamak mı? Ne yalan söyleyeyim ben hepsini isterim. Her şey benim olsun, hiç isteyip de alamadığım bir şey olmasın isterim. Kim istemez ki?

 

Bence siz de benimle aynı fikirdesiniz. İnsanoğlu böyledir işte. Eğer bir şeye sahipse hep daha fazlasını ister. Nereden geldim  bu konuya? Geçen hafta ödev yapıyorum, dağınık çekmecemde kalem ararken babamdan çok isteyip, hatta ertesi günü bekleyemeyip o gece internetten sipariş ettirdiğim saat geldi elime. Yere düşünce kırılmıştı. Unutmuşum bile. Garip geldi. Neden mi? 2018 hayallerimde yine bir saat var. Su geçirmez bu seferki yukarıda yazdım zaten.

su geçirmez saat ile ilgili görsel sonucuAcaba onu da kırıp unutur muyum diye geçti aklımdan. O kadar da önemli olmadığını düşündüm bir an. Sevdiklerim yanımda olsun, onlar bana en güzel hediyeleri de alırlar zaten.

2018 gelse de alırlar gelmese de.  Hayat güzel be. Şu 11 Mart olmasa daha güzeldi.

İlgili resim

 

(Visited 99 times, 1 visits today)