2018 GELSE DE

2018 GELSE DE…

Keşke 2018 çabucak gelse de hediyemi açabilsem.2018’de en çok istediğim şey hediyelerimi açabilmektir. Çünkü, hep anneme hediyem ne diye sorduğumda bana gülümseyerek büyük bir sürpriz diyerek cevap veriyor.2018’e daha 10 gün olduğundan hediyelerimi söylemiyor. Annem diyor ki 2018’de hediyelerini açtığın zaman bu muydu diyeceksin diyor.
2018’e son 5 gün kala anneeee neden hediyemin ne olduğunu söylemiyorsun? diye sordum. Oğlum diyorum ki söyleyemem yılbaşında sen kendin açarsın, dedi Annem. Son 4 gece kala saat 01:27’de yatağımdan kalkıp hemen aşağı inmiştim. Adımımı atarken annem beni görmüştü. Annem niye yatağında değilsin diye sormuştu. Bende su içmeye gelmiştim diye cevap vermiştim. Fakat annem kanmamıştı ve hediyemi ben açmayayım diye bir yere saklamıştı. Sabah olunca hediyemi aramıştım fakat bulamamıştım. Son 2 gün kala artık çatlamıştım ve umudumu yitirmiştim.
Yılbaşı, sonunda o gün gelmişti, o beklediğim anın gelmesine daha çok var derken ailemle film izlemiştik, oyunlar oynamıştık, gülmüştük ve eşlenmiştik. Sonunda o en çok beklediğim an gelmişti hediyemi açtığımda tıpkı annemin dediği gibi bu muydu demiştim.

(Visited 51 times, 1 visits today)