2018 Kış Sokak Modası

Bir Kış Klasiği Olan Puffer Montlar

Puffer montlar her zamanki gibi listenin en başında yer alan trendler. Geçen dönem New York Fashion Week sokak modasında  sıkça karşılaştığımız büyük boy  puffer montlar, ekstra büyük kesimleriyle bir hava yaratarak yorgana sarınmış gibi görünmenize neden olsa da,oldukça yenilikçi ve cesaret isteyen bir tarzda  karşımıza çıkan büyük boy pufferlar bu kışın en iyi  modası.

Kilit Noktalardan Biri Puffer Montları Nasıl Kombinlemeli?

Puffer montları kombinleme  hatası yapmadan giymenin en kesin yollarından biri, bu montu yüksek ölçek botlarla kombinlemek ve bacaklarınızı açıkta bırakmak. Aksi taktirde gereğinden fazla büyük olduğu için, üzerinizde salaş duran bir jean ile tamamladığınızda sizi olduğunuzdan daha kilolu gösterebilir.

 Doksanlı Yılların Bel Çantası Modası 

Doksanlı yıllarda çok kullanılan ama pek iç açıcı ve dikkat çekmeyen bu çanta 2018’in en beğenilen trendlerinden biri oldu.

Yavru Topuklu Ayakkabılar

İlk gördüğünüzde size annenizin giydiklerini anımsatabilir fakat bu zarif  topuklular için hemen ön yargılı olmayın. Bu sezon  hayatımıza bir kez daha giren yavru topuklar, özellikle elbiselerle kombinlendiği zaman oldukça zarif bir görüntü sağlıyor.

Yanları Şeritli Pantolon

Bu senenin en çok modası olan yanları şeritli pantolon.Her yerde artık görebileceğiniz kıyafetlerden biri oldu.Aslında bunu daha çok sporlaştırarak giymeyi tercih ediyoruz.Genellikle spor ayakkabı düz renkli t-sirth ile kombinlenebilir.

En Çok Takılan Şapkalardan Biri Kasket Şapka

Gerçekten bu sene her mağazada gördüğümüz bu kasket şapkalar çok moda.Genelde spor kıyafetlerin üstüne takılan bu kasket şapkalar ne kadar erkeksi olsa da kadınların bu şapkayı takarken ne kadar cesur oldukları gözüküyor.

Kalpak Şapka

Kışları soğuk yerlerde takılan bu kalpak şapkalar çok şık kombinlerle çok daha güzel gözüküyor.Kar tatillerine giderken en çok takılan şapkalardan biri kalpak  şapkadır.

SOKAK MODASI

Genellikle sonbaharda tercih edilen parçalar oldukça spor kıyafetler.Bu stili daha çok sokak modası olarak adlandırıyoruz ve insanların kendilerini en rahat hissettikleri kombin işte bu kombin.

ŞİŞKİN MONTLAR

 

Mağzalarda çok görülen bu şişkin montlar çok şık. Tabi ki de montu güzel göstermek için kombini kusursuz yapmak da önemli.

 

 

 

 

(Visited 374 times, 1 visits today)