2018 Umutlarım ve Beklentilerim

Öncelikle herkese mutlu ve güzel bir yıl diliyorum. Tüm insanlar gibi benim de yeni yıldan bazı beklentilerim var. Umutsuz yaşanmıyor bu dünyada.

Benim en önemli beklentim bir kredi kartı sahibi olmak. Kartımın üzerinde Galatasaray renkleri olsun isterim.  Bir de tabii ki aslan resmi de olmalı. Ayrıca limitsiz bir kart bana yakışır. İstediğim kadar harcayabilirim.

Kredi kartımla bir yarış kızağı almak isterdim. Plastikten turkuaz renkli olanından alırdım. İsviçre’de Luckerbad’taki kar parkında kayardım. Ayrıca dağ başlarındaki şifalı kaplıcalara giderdim. Su kaydırakları olan havuzlara giderdim. İstediğim kadar kayardım.

İki aydan beri Fransa’dayım. Yeni yılda Türkiye’ye dönüp, Fransa’da öğrendiğim bitişik el yazısı ile yazmak istiyorum.

Yeni yılda Galatasaray’ın şampiyon olmasını arzuluyorum. Galatasaray şampiyon olursa, ben de futbolcular gibi üst formamı çıkarıp, atacağım.

Ben okulu bitirdikten sonra, İstanbul’da Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesinde okuyup hakim olacağım. Çünkü hakim, davanın kaderini belirliyor. Bazı yaramaz arkadaşlarım var. Aynı anda büyüdüğümüz için onların en az üç yıl Fransa’da kalmalarına karar vereceğim.

Ayrıca, bazı yaramaz kız arkadaşlarım var. Onlar keçeli kalemle ellerini boyayıp, dövme yaptırdıklarını söylüyorlar. Bizi kandırmaya çalışıyorlar. Ancak ben inanmadım. Onlara da büyüyünce 9 Milyar yıl Fransa’da kalma cezası vereceğim. Tabii ki bu bir yeni yıl şakasıydı. Ama bazen şakalar da gerçek olabilir.

Herkesin yeni yılını kutlarım.

KAYNAK: Görsel, Google görsellerden alınmıştır.

(Visited 174 times, 1 visits today)