2018 Yazında Yapılacaklar Listem!!!

Eskiden yaklaşık üç ay tatil yapardım ama yüzmeye başladığımdan beridir en fazla yirmi gün yapabildim. Bu sene takılarda değişiklik yapılması nedeniyle ve fiziksel olarak rahatlamak için bir ay belki de daha fazla tatil yapacağım.

Bu yaz tatilinde en çok yapmak istediğim şey ailemden birisi olmadan arkadaşlarımla Kızılay´a gitmek. Neden böyle bir şeyi çok istediğimi bilmiyorum. Bunun dışında da ilk bir hafta biraz kafa dinlicem sonra ders çalışacağım çünkü asıl tatile gittiğimiz yerlerde çalışmak istemiyorum. Yazın bir ara Banular da toplanacağız ve pijama partisi yapacağız. 1 Temmuz´da yani doğum günümde arkadaşlarımla olmak istiyorum ama akşamında ise ya babamlarla yemeğe gideriz ya da anneannemler bu sene yazlığa geç gidecekleri için onlarda kutlarız. Temmuz´un başındaki Prens Adaları yarışına gidersem yarıştan sonra da ailecek tatile çıkmak zorunda kalacağız. Bu sene ya Çanakkale´den  başlayıp aşağıya doğru gideceğiz ya da Antalya´dan başlayıp yukarı doğru gezerek gideceğiz.

Didim´de eskiden çok fazla arkadaşım vardı ama şimdi bir tanesi dışında hepsi başka yerlere gitti. Denk gelirsek  benden iki yaş küçük kuzenim ya da Büşra abla, abisi ve abisinin eşi var. Geçen sene Mustafa abi ve eşine denk gelmiştim ve beni Bodrum´a gece kulübüne götürmüşlerdi. Bu sene de onlara denk gelirsem onlarla gezerim, kuzenime denk gelirsek iki aile bir yerlere gideriz, Büşra ablaya denk gelirsem onunla beraber Altınkum´daki kulüplerinin Happy Hourlar´ına gideriz, hiçbirine denk gelmezsem Selimiye´ye dayımların oraya gideriz. Dayımlar´ın orası sessiz, sakin, dağın tepesinde ev ve denizde yatımız olduğu için seviyorum.

Tatil´den dönüce seneye gireceğim sınavlar için çalışacağım. Yüzmeye de devam edeceğim ama duruma göre takım değiştireceğim. Tatil bitmeden sitede arkadaş edinmem lazım çünkü yıl içinde hafta sonları çok sıkılıyorum. Öğrendiğime göre sitede benim yaşımda bir kız varmış. Onunla tanışacağım. O kul başlamadan önce dip köşe odamı toplamam lazım çok dağınık hem de toplar toplamaz yarım saat içinde dağılıyor. Bu yüzden mantıklı bir şekilde toplamam lazım.

Bu yaz yapacaklarım planladığım kadarıyla bu kadar.

 

(Visited 82 times, 1 visits today)