2018’de…KAR YAĞSIN!

Benim için 2017 yılı pek de fen geçmedi. Açıkçası çok yenilik yaşadım. Okulum değişti (bu galiba en büyük yenilik), ilk telefonuma kavuştum, bir sürü yeni arkadaşla ve öğretmenle tanıştım.

Şimdiyse Aralık ayının bitmesiyle beraber 2018’e girmemize sayılı gün kaldı. Yılbaşının gelmesini çok istememe ve kar yağmasını delicesine beklememe karşın 2018’de gerçekleşmesini beklediğim önemli bir şey yok.

Klasik öğrenci bakış açısıyla notlarımın yüksek olmasını, daha fazla kitap okuyabilmeyi ve daha verimli bir yıl olmasını istiyorum. Okulun bu ilk dönemi benim istediğim düzeyde iyi geçmedi. Örneğin ödevleri yapmaktan normal zamanda ders çalışamadım. Sınavlarımdan çok kötü notlar almamamın sebebi, ‘’Olmasa ne yapardım‘’ dediğim; sınav haftalarında ödev verilmeme uygulaması oldu.

 Aslında bir diğer düşüncemse, kesinlikle şimdiki arkadaşlarımdan memnun olmadığımdan değil, okulun ikinci dönemi kaynaşabileceğim bir arkadaşın okula kayıt olmasıdır. Şu anki arkadaşlarım da okula başlamadan önceki tahminlerimden binlerce kat daha iyiler, ama kimisi yemekhaneye gitmiyor kimisiyle aynı sınıfta değilim.

(temsili :D)

Kısacası şimdilik en büyük arzum, KAR YAĞMASI!

(Visited 125 times, 1 visits today)