2018’den 2019’a

2018 yılı benim için yarı iyi yarı kötü geçti aslında yılbaşında hep İyi dilekler diliyorum ama neden kötü şeyler de yaşanıyor anlamıyorum. Fakat şunu biliyorum hayatta iyi şeyler de yaşanır kötü şeyler de yaşanan olaylar bizim için hayatımızda anı olarak kalır. 2018’in tamamı yaşım kadarıyla tecrübe ile dolu en güzel yaşadığım olay her sene olduğu gibi doğum günümü kutlamaktı.
Sizlere 2018’de yaşadığım güzel bir anımı anlatayım 2018 şubat ayında Elma Dağı’na kayak merkezine gitmiştik. Annem, babam, ablam, ben, teyzem, kuzenim ve eniştem orada çok güzel saatler geçirdik. Büyük bir tepeden kayak takımı ile kaydık, müzik eşliği ile sucuk ekmek Festivalin de karnımızı doyurduk, kartopu savaşı yaptık ,kardan adam yaptık gerçekten çok eğlenmiştik . Sırada kötü bir anım var çok zor günler geçirdik ailemle 2018’in Temmuz ayında tatile gittik. Sonra memleketimiz Samsun’a geçtik Her şey iyi gidiyordu ta ki benim ağız bölgemde uçuklar çıkana kadar orada bir hastaneye gittik. Çok fazla bilemediler erkenden Ankara’ya döndük İner inmez hastaneye gittik. Doktorlar etrafıma toplandı ve bana ne olduğunu çözdüler .Her yerim uçaklarla kaplanmıştı. Hemen hastaneye yatış ama sağladılar vücuduna giren virüsü adı Herpes virüsü. Yani bir insanın vücudunda bağışıklık sistemi düştüğü zaman uçuklar meydana gelirmiş 10 gün boyunca hastaneye yattım tedavi gördüm daha sonra iyileşince gönül rahatlığı ile evime döndüm 2018’de beni çok etkileyen iki anımı anlattım sizlere.
Şimdi 2019 yılından beklentilerimiz sizlerle paylaşacağım 2019’dan ilk önce aileme ve bütün sevdiklerime Sağlık mutluluk huzur ve bereket getirmesini istiyorum eğitim Hayatımda çok başarılı olmayı diliyorum. Yeni yıl yaşadığım ülke için Türkiye’miz için savaşların son bulmasını barışların yapılmasını ve ekonomik krizin atlatılmasını ileri görüşlü bir millet olmayı diliyorum.

(Visited 76 times, 1 visits today)