2020 YILIM

2020 Yılına gireceğiz diye çoooooooooooooooooook heyecanlanıyorum. Öncelikle, benim için yeni yıl; Şubat tatili, BENİM doğumgünü ve 4. sınıfa başlayacak olmam demek.

Başka okulda okuyan bir arkadaşım var. Şubat tatilinde onunla daha fazla görüşebiliyoruz. Onunla müzelere gidiyoruz, birlikte vakit geçirip, birbirimizin evine gidiyoruz ve birlikte oyun oynuyoruz.

Yeni yaşımı ailemle birlikte kutlamak çok eğlenceli oluyor, hemde bana çok güzel hediyeler alıyorlar. Hediye almayı kim sevmez değil mi?

Masa tenisi oynamayı çok seviyorum, 4. sınıfa geçtiğim zaman masa tenisi takımına girebileceğim.

 

Ayrıca daha önce hiç yapmadığım okulla ilgili yeni şeyler yapma fırsatım olabileceğini düşünüyorum: Mesela Kanguru Matematik Sınavı elemelerini kazanmak. Okuduğum kadarıyla Kanguru matematik sınavı ezberden uzak, düşündürmeye davet eden bir matematik sınavıymış. Bu sınava katılabileceğim ve bu sınav uluslararası bir sınav. Ödül olarak da; İlk 5’e girenlere gerçek altın madalya,ilk 10’a girenlere tablet, telefon ve bilgisayar hediye ediyorlar. Bunu düşünmek bile çok heyecan verici değil mi?

Ayrıca yeni yılda KENDİM için de yapmak istediklerim var:

Uzun zamandır karakalemle resim çizmiyorum, ne kadar özlediğimi farkediyorum ama şu anda onun için yeterince zaman bulamıyorum. O yüzden karakalem çizimine tekrar başlamak istiyorum.

Bir de piyanoda kendimi daha fazla geliştirmek istiyorum. Piyano öğretmenim şu anda da iyi çaldığımı söylüyor fakat kendimi daha da geliştirebilirim.

Yeni yeni şeyler yapabileceğim bir yılı heyecanla bekliyorum. İŞTE BENİM 2020 YILI İÇİN BEKLENTİLERİM BUNLAR!

Size de heyecanlı ve güzel olayların gerçekleşeceği bir yıl diliyorum. Herkese şimdiden iyi yıllar!!!

(Visited 51 times, 1 visits today)