2021 İçin Dileklerim

2020’de koronadan çok sıkıldık. 2021’de aşı bulunacak ve korona sonlanacaktır. Bizler de eski günlerimize geri döneceğiz. 2021’de korona geçtiği zaman yapacağım şeylerin başında maskesiz bir şekilde dolaşmak, okuluma geri dönmek, arkadaşlarıma sarılmak ve sevdiklerimle bol bol vakit geçirmek gelir.
2021 için gerçekleşmesini istediğim ilk dileğim, yeni bir köpek almak ve daha sonra bütün evi hayvanlarla doldurmak. Eğer annemi ve babamı buna ikna edebilirsem bu dileğimi gerçekleştirmek isterim.
2021’de gerçekleşeceğine inandığım ikinci dileğim bol bol kar yağması. Neden kar yağmasını istediğimi sorarsanız, karda köpeğimle birlikte oynamayı, kocaman kardan adam yapmayı ve köpeğimle kartopu savaşı yapmayı çok seviyorum.
2021 için son dileğim ise ailemle ve köpeğim Shadow ile uzun bir tatile gitmek. Bunu daha önceden hiç yapmadık. Çünkü tatile gittiğimiz zaman onu veterinere bırakıyoruz. Tatilde çok eğlensem bile Shadow’u çok özlüyorum. Eğer Shadow gelirse başka bir şey düşünmem, sadece eğlenirim. Shadow’layken yapmak istediğim şey dünyanın en büyük su parkında yüzmek. Beni yüzdürmesini seviyorum çünkü.
2021 yılında herkese mutluluklar diliyorum. Her dileğiniz gerçek olsun.

(Visited 207 times, 1 visits today)