2021 Yılı ve Hayallerim

YIL 2021 VE HAYALLERİM

2020 yılını bir türlü sevememiştim, yapmak istediklerimi bir türlü yapamadım bu yıl. Ama 2021 yılını heycanla bekliyorum. Yapmak istediğim bir çok şey var ama benim için gerçekleşmesini istediğim hayallerim daha önemli bu yıl.
2021 yılında Corana nın bitmesini istiyorum; Corana yüzünden okula hiç birimiz gidemiyoruz. Arkadaşlarımla birlikte olmayı, ,okulun bahçesinde oynamayı çok özledim. Dışarı bile çıkamıyoruz.,Bir yerlere gidemiyoruz ve bu gerçekten çok sıkıcı. Umarım 2021 yılında corona dan sonsuza kadar kurtulabiliriz.
2021 de yaz geldiğinde havaların çok sıcak olmasını, denizi ve tatil yapmayı çok özledim. Tatilde dondurma yemeyi, buzlu meyve suyu içmeyi, sahilde kocaman kumdan kaleler yapmayı, hatta balıklara ekmek atmayı çok özledim. Ailem söz verdi eğer 2021 yazında corona dan kurtulabilirsek bizim istediğimiz tatil köyüne gideceğiz. Orada kocaman aqua park var ve ben korkusuzca başka çocuklarla birlikte bu parkta oynamak istiyorum.
2021 yılında karın çok yağmasını istiyorum, kocaman kardan adam yapıp, yanında kar üzerinde mangal yakıp, sucuk ekmek yemek ve sonrasında sıcak çikolata içmek istiyorum.  Üşüyüp sonrasında da sıcak havuz ya da jakuziye girmek istiyorum.
2021 yılında tüm bunları yapabilmek için Corona nın dünyamızdan yok olması gerektiğini biliyorum. İnşallah bu isteğim gerçekleşir ve biz de normal hayatımıza dönebiliriz.

(Visited 364 times, 1 visits today)