2021’de Gerçekleşmesini İstiyorum

Yeni yıl yaklaştı her şey değişecek (inşallah). Benim bir sürü dileğim var ve hepsini tek tek anlatacağım. Önce ne istediğimi maddeleme var. Ben şunları istiyorum:

  1. Korona Virüs gitsin hayatımızdan
  2. Arkadaşlarımı bir doğru düzgün göreyim
  3. Korona Virüs olanlar iyileşsin

1 Korona Virüs gitsin hayatımızdan                                                                                                                             Böyle bir şey niye istediğimi anlayabilirsiniz. 302 762 kişinin hayatını aldı. O bizim yakınlarımız olmuştur, uzağımız olmuştur ama yine de bu kadar kişi almış ve daha da alıyor. Buna bir dur demek lazım ve onun için çalışıyor insanlar.

2 Arkadaşlarımı bir doğru düzgün bir göreceğim                                                                                                             Bunu da neden istediğimi anlıyorsunuzdur. Yani bir düşünün bir yıl boyunca arkadaşını bilgisayar veya telefon dışında hiç görmedin. Vallahi bu beni delirtiyor ama aynı zamanda az olsa da iyi çünkü be daha on yaşındayım ve kütüphanede arkadaşımla durup ödev yapamazdım ama Zoom sayesinde yapabiliyorum.

3 Korona Virüs olanlar iyileşsin                                                                                                                                     Bunda anlatılacak bir şey yok. Bu yine hepimizin dileği. İnşallah hasta olan herkes iyileşir.

Ben bir de hediye isteklerimi maddeleyeceğim ama dileklerim kadar anlatmayacağım. Hediye isteklerim:

  • telefon tutacı
  • tatlış sweatshirt
  • tatlış kazak
  • çok yumuşak bir örtü
  • marvel desenli bir valiz
  • yeni bir mouse

 

(Visited 27 times, 1 visits today)