2021’de Olmasını İstediğim Dilekler…

2021’de ilk olarak isteğim corona virüsün bitmesi. Ailemin sağlıklı olmasını istiyorum. Yeni nesil bir masaüstü bilgisayar istiyorum. Ailemin milyoner olmasını istiyorum. Bir sürü arabamın olmasını istiyorum. Dünyanın en zengin insanı olmak istiyorum. Markus Alexej Persson’un Minecraft 2’yi çıkarmasını istiyorum.

2021’in yaz tatilinde 5 yıldızlı bir otele gitmek istiyorum. Kardeşimin akıllı ve denileni yapan biri olmasını istiyorum. Çok kar yağmasını ve karda kızak yapmak istiyorum. Bir Youtube kanalı açıp başarılı bir Youtuber olmak istiyorum. Kardeşime yeni bir ipad alınmasını istiyorum. Kardeşimin tabletine minecraft yüklenmesini istiyorum. Kardeşimin hızlıca okuma yazmayı öğrenmesini istiyorum.

İstiyorum da istiyorum… İsteklerim bitmez. Bütün bunların gerçekleşmesi için emek lazım. Çok çalışmak ve çaba göstermek lazım. İstemekle gerçekleşseydi. İnsanlar kılını bile kıpırdatmaz çok tembel olurdu. Gerçekte öyle bir dünya yok. Söylediklerim ancak masallarda olur. İsteyin ama isteklerinizin yerine gelmesi için lütfen çok çalışın.

(Visited 167 times, 1 visits today)