Şaşırmak

2022’den Beklentilerim ve Nelere Şaşırırım?

Yine yeni bir yıl geliyor ve yeni yıl bir sürü yeni umut, hayaller getirecek. Elbette birçok şey olacak bu yeni yılda da; kimisi bizi çok şaşırtacak, kimisi üzecek, kimisi de mutlu edecek. Bu blog yazımda ben sizlere 2022’de gerçekleşirse beni şaşırtacak şeylerden  bahsetmek istiyorum.

Ben mesela Covid-19’un bitmesine aşırı şaşırır ve sevinirim. 2020’de başlayıp bütün 2021 yılı boyunca da devam eden ve hayatımız çok zorlaştıran Covid-19 biterse gerçekten çok şaşırırım çünkü haberlerde duyduğuma göre bir süre daha maske ile yaşamak ve çok dikkatli olmak zorundayız. Ama eğer Covid-19 bu yeni yılda biterse de ne kadar sevineceğimi anlatamam. Bu yüzden Covid-19 salgınının bitmesini gerçekten çok isterim.

Her blog yazımda bahsettiğim bir konuyu da buraya yazmazsan olmaz. Tabii ki Shadow’un konuşması. İşte buna çok şaşırırdım ve o kadar da çok sevinirdim. Ama sanırım sadece ben değil bütün insanlar buna çok şaşırırdı.

Şaşıracağım bir başka şey de çizdiğim tüm resimlerdeki her şeyin gerçek olması olurdu. Boş vakitlerimde sık sık resim çizerim. Resimlerimde de genelde hayvanlar ve değişik insanlar çizip boyuyorum. Bu hayal dünyamda çizdiğim insanların ve hayvanların bir gün gerçek olarak karşıma çıkması beni çok fazla şaşırtırdı.

2022’de bütün insanların mutlu olmasını ve gülmesini isterdim. Çünkü bugünlerde bütün insanlar üzgün. İnsanlar üzgün olduğu zaman bütün şehir ve hatta bütün hayat da üzgün oluyor ve ben daha mutlu bir dünyada yaşamak isterim.

2021 gidip 2022 geldiğinde daha çok güneş, daha çok evcil hayvan, daha çok sağlık ve daha çok mutluluk isterdim. Herkese yeni yılda mutluluklar dilerdim.

(Visited 3 times, 1 visits today)