2070 Yılına Girdiğimize İnanamıyorum!

Günaydın 

Yeni yılınız kutlu olsun. 2070 yılına girdiğimize inanamıyorum, zaman çok hızlı geçiyor. Bugün sizlere bir blogger olarak sabah neler yaptığımı anlatacağım. 

Sabahları vücudumun ihtiyaçlarını kontrol eden çip yeterince uykumu aldığımda beni uyandırıyor. Bu çipi takalı daha 2 ay oldu ve gerçekten çok kullanışlı. Ayrıca devletimizin bizi izlemesine olanak sağlıyor ve yasak veya kendimize zarar verecek şeyler yapmamıza engel oluyor.

Sabah ilk önce havadaki atık gaz oranına bakıyorum. Bu rakam bazen o kadar yükseliyor ki gaz maskesi takmaya ihtiyaç duyabiliyorum.

Sonra hava durumunu kontrol ediyorum. Ani iklim değişikliklerinden dolayı ne zaman asit yağmuru ne zaman sıcak hava dalgası veya kar fırtınası geleceğini kestirmek çok zor oluyor.

Sonra günün en sevdiğim kısmı geliyor. Vitaminlerimi almak! Elbette bu vitaminleri almak için suya ihtiyacım var. Bildiğiniz gibi günlük kişi başı 4lt su kullanım kotamız var. Genelde benim bu suya çok ihtiyacım olmuyor çünkü temizlikten çıkan kirli suyun bir kısmını arıtıp içme suyuna dönüştüren bir sistemim var. Kalan kirli su ise temizlik veya sifonu çekmek için kullanılıyor. Herhangi bir durumda kıtlık artarsa diye günlük su kotamı depoluyorum. Böylece su problemim olmuyor. Her gün sağlıklı olmak ve yaşamak için yüklü miktarda vitamin almam gerekiyor. Taktıkları çip hangi vitaminlerden almam gerektiğini de bana söylüyor. Bugün şanslıydım, çok almam gerekmedi yalnızca 6 vitamin içtim. 

Ardından kahvaltımı etmek için balkona çıktım. Balkonum tabi ki cam kaplı ve dışarıdaki pis havayı evin içerisine almıyor. Suya karıştırdığım haplarımı içerken sizin yazılarımın altına attığınız yorumları okuyor ve devletle ilgili  ya da yasaklı kelimeler listesinden kelimeler içerenleri siliyorum. Sonuçta bunu yapmazsam kanalım kapatılabilir.

Tam kahvaltım bitmişken eve bir paket geldi. Babaannemin 120. yaş günü hediyesi gelmiş. Son zamanlarda paketlerin teslimi için insansız hava araçları kullanılmaya başladı ve devletimiz onların asit yağmuru veya sıcak hava dalgası gibi iklim değişikliklerinden zarar görmemesi için elektromanyetik bir bariyer sistemi kurdu. Şu anda bu sistem her yerde olmadığı için bilmiyor olabilirsiniz ancak yakında tüm şehri kaplayacağını söylüyorlar. Çok düşünceli bir hareket. Eskiden insansız hava araçlarının yolda arızalanmasından dolayı çok fazla paketim bana ulaşamamıştı. 

Paketimi aldıktan sonra banyoya gidiyorum. Yüzümü yıkadıktan sonra kalan suyu depolayan sistemim kalan pis suyu size anlattığım gibi depoluyor. Aynı zamanda kullandığım diş fırçası, diş macunu ve temizleme jeli doğada çözünebilir.

Eskiden evime yakın bir market vardı ve oraya koşarak sabah sporumu yapardım ancak kıtlıktan dolayı aşırı yeme içmeyi engellemek için spor yapmak yasaklandı. Spor yasak olsa da sabah uyanmak için meditasyon ve yoga yapmaya başladım. Kafamı olumsuz duygulardan uzak tutmama çok yardımcı oluyor.

Sabah yaptığım şeyler bu kadar. Umarım okurken keyif almışsınızdır. Başka bir yazıyla önümüzdeki hafta görüşmek üzere. Lütfen yasak kelimeler listesindeki kelimeleri içeren yorumlar yapmayın! Hepinizi çok seviyorum.

Haftaya görüşürüz.

(Visited 31 times, 1 visits today)