Yaz Kampım

Benim adım Emir Kaya 9 yaşındayım. Özel Beştepe İlkokulunda okuyorum. Gençlerbirliği Spor Kulübünde yüzüyorum. Yüzmeye 10 Mart 2016’da 8 yaşımda başladım. İyi ki de başlamışım. Takımımı öğretmenlerimi arkadaşlarımı ve yüzmeyi çok seviyorum. Takım arkadaşlarımla birlikte farklı şeyler yapmakta çok güzel. En farklısı da yaz kampı.

1 Eylül 2016 tarihinde Gençlerbirliği Summer Kamp’a gidecektim. Çok heyecanlıydım. Yola çıkacağımız gün babamla birlikte kamp için gereken eşyaları almaya gittik. Eve geldiğimizde halam, annem ve Sevde beni bekliyordu. O gün çok heyecanlıydım herkes beni arayıp iyi tatiller diliyordu ama ben bu kampın pek tatil olacağına sanmıyordum. Zor olacağını biliyordum ama gitmek için bekleyemiyordum. Akşam saat 8’deki otobüse saat 6.30’da gittik. Meğerse erken gelmişim herkes yeni yeni geliyordu. Saat 8’de otobüse bindik ve kamp başladı.

Otobüste önümüzde tabletler vardı biraz film izledim sonra uyudum. Uyandığımda Antalya’ya gelmiştik küçük bir minibüse binip otelimize gittik. Öğretmenimiz oteli tanıttı ilk gün çok hızlı antrenman yapmadık. Akşam günü değerlendirirken kimin kiminle hangi odada kalacağını, ardından sabah 5’de kalkıp 10’da yatacağımızı söyledi. Akşam yemeğine gittik öğretmenler illa çorba içiriyorlardı. Bundan sonraki tüm yemeklerde de mutlaka çorba içildi. Sabah saat 5’te zar zor kalktık. Otelin futbol sahasında koşu, ısınma hareketleri falan yaptırdılar daha sonra biraz denizde yüzdük. Odalara çıkıp üstümüzü değiştirip sabah kahvaltısı ardından spor salonuna gidip orada spor yaptık ve kaydıraklı havuza gittik. Orada en çok o dönen sarı kaydırağı sevdim. Ardından serbest zamanda spor ayakkabımın tekini kaybettim. Çok geçmeden arkadaşımın yatağının altında buldum. Serbest zaman bitti eşyalarımızı hazırladık ve öğretmenlerimizle birlikte kumsala gidip iskeleden atlıyorduk. Orada büyüklerden biri iskelenin etrafında yengeç gördüğünü söyledi herkes çok korktu. Ondan sonra odalara çıkıp üstümüzü giyinip akşam yemeği yemeğe gittik. Akşam yemeği çok güzeldi beş gün böyle geçti kampın son günü geldi look at here now.

Kalkıp bavullarımızı hazırlayıp lobiye bıraktık. İki minibüse binip tekne turuna gittik. Köpük banyosu yaptık kaydıraktan kaydık kaydırak sanki beni suyun dibine gönderiyordu.Teknenin üst katından denize atladık çok heyecanlıydı ama karetta karettaları göremedik.

Kampta birçok arkadaşım oldu. Mesela Berkant, Başar, Hazal, Duru, Doğukan abi, Deniz abi. Çok güzel alışkanlıklar edindim. Her şeyimi kendim yapmayı öğrendim. Arkadaşlarımla yaptığımız yaramazlıkları ve öğretmenlerin yemek yeme baskılarını da unutmayacağım.

(Visited 78 times, 1 visits today)