5TEPE 2020/2021

Merhaba, ben Ömür Aktürk.4/A sınıfının öğrencisiyim. Bu sene Beştepe dergisinin editörlüğünü ben yapacağım. Dergimiz aylık bir dergi olup, dergimizde kültür, sanat, spor, bilim ve teknoloji, moda konulu yazılar ve araştırmalar olacak.

Dergimizin çizim işlerinden, resim yeteneğine güvendiğim arkadaşım Kerem sorumlu olacak. Araştırmaya, yeni bilgiler edinmeye meraklı arkadaşım Alp dergimizin bilim ve teknoloji haberlerini yapacak. Müzik dinlemeyi seven, bu alanda başarılı olan arkadaşım Güney Ali müzik haberlerinden sorumlu olacak. Ben dergi editörlüğünün yanında sporla ilgili araştırmalarımı ve bu konudaki yazılarımı sizlerle Beştepe dergisinde paylaşacağım. 

Bana bu konuda benim gibi spor yapmayı seven arkadaşım Ayşe Zülal yardımcı olacak. Modayı yakından takip eden arkadaşım Sahra bize moda ile ilgili araştırmalarını aktaracak. Ankara ilindeki tiyatro, şiir dinletisi, konser ve sergi tarih ve saatleri okuyucularımızla dergimizde paylaşılacak. Ayrıca her ay öğretmenlerimizden biri ile arkadaşım Ayla Temel keyifli röportajlar yapacak ve dergimizde bu röportajlara yer vereceğiz. Şimdiden hepimize iyi okumalar dilerim…

(Visited 18 times, 1 visits today)