Ailemle Birlikte

Evde mahsur kaldığımız bu günlerde bende ailemle  birlikte vaktimi en iyi şekilde geçirmeye çalışıyorum. Arkadaşlarımın eksikliğini hissetsem de ailem bana destek olarak ve benimle çeşitli oyunlar oynayarak bu eksikliği gidermeye çalışıyor. Sabahları hep birlikte spor yaparak güne başlamak bizi zinde tuttuğu gibi hep beraber yapmak çok da eğlenceli oluyor. Derslerimden arta kalan zamanlarda ailemle birlikte oynadığım oyunlardan biri  yılan oyunu. 2 kişi ile oynanan bir oyun. Ben bu oyunu annem ile oynuyorum. Oyun bir karton üzerindeki sayılar, merdivenler ve yılanların resimlerinden oluşuyor. Attığın  zar sayılara geldikçe ilerliyorsun merdivene gelirse tırmanıyorsun, yılanın kuyruğuna gelince ise düşüyorsun. Annemle oynadığım bu oyunda genellikle ben kazanıyorum ve bu çok hoşuma gidiyor. Oyundan sonra yine annemle beraber yaptığımız kurabiyeleri yiyoruz.

Babamla masa tenisi oynuyoruz .Masa tenisi oynamayı seviyorum. Okulda da masa tenisi oynuyordum. Babam masa tenisinde oldukça iyi , her zaman onu yenemesemde  ara sıra yenebiliyorum.

Abimle genellikle bilgisayar ya da telefonda oyunlar oynuyoruz ve ya sohbet ediyoruz. Onunla vakit geçirmeyi çok seviyorum.

Ailemle güzel vakit geçirip eğleniyorum ama artık herşeyin normale dönüp arkadaşlarıma ve öğretmenlerime  kavuşmayı da çok istiyorum.

(Visited 20 times, 1 visits today)