Akıllı ve En Kaliteli Saatler

Bildiğimiz gibi teknoloji ilerliyor, teknoloji ilerlerken zamanda ilerliyor. Zamanı öğrenmek için saatleri kullanırız. Bildiğimiz gibi zamanı ölçen ve günlük yaşamımızda en çok kullandığımız eşyalardan biri olan bazı saatler teknolojik hale getirilmişlerdir. Bunlara örnek olarak Samsung markasının çıkardığı Gear saatlere örnek verebiliriz.

Samsung marka olan Gear saatler telefonlardaki gibi birçok uygulama içermektedir. Yani telefon taşımak yerine o saati kolumuza takıp gitmekte güzel olabilirdi .Birçok modeli olan Gear’ların bir çok türü vardır. Örnek olarak Gear S2 adlı saati verebiliriz.899.00 TL olan Gear S2’nin kullanımı son yıllarda oldukça artmıştır. Fakat  telefonlardaki gibi şarj durumu Gear saatler de mevcut. Gear saatler çok kullanışlı saatlerdir hatta benim de bir tane olsun isterim isterim doğrusu.

 Gear saatler hakkında ufak bir bilgi paylaştıktan sonra şimdi başka bir akıllı saat IWatch adlı saate gidelim.

Apple markasının yaptığı akıllı saat İwatch da aynı Gear saatleri gibi bir çok uygulama içerir. Yaygın olarak kulalnılan ve kaliteli olan IWatch’un fiyatı yaklaşık 1.000 liradır ve üretim yeri Amerika, Kaliforniya’dır. Aynı Gear adlı saatteki gibi olan şarj durumu vardır. IWatch saatlerin birçok renkte çeşit çeşit türleri vardır. Mesela ben mavi renkteki IWatch saati almak isterdim çünkü en sevdiğim renk mavi.

Şimdi gelelim kaliteli normal saatlere.

Bildiğimiz gibi bir çok saat markası vardır. Mesela Swatch benim en çok sevdiğim saatlerden birisi. Swatch marka saatlerin yaptığı 4-8 yaş arası çocuk modelleri vardır. Mesela kızların çoğunluğunun sevdiği renklerden biri pembe saatlerin bu markada oldukça fazla çeşidi bulunmaktadır. Erkekler için ise Mcqueen saatler ve erkeklerin sevdiği mavi, sarı gibi bir çok çeşitte saat bulunmaktadır. Yetişkinler için ise kamuflajlı, bayraklı  saatler bulunmaktadır. Yaklaşık 2.500 TL olan yetişkin saatleri kalitelidir ve tabiki çocuk saatleri de. Genellikle ben  daha çok dijital saat kullanırım ama elbette evimde normal saatlerde var.

Aynı zamanda ben çok büyük bir saat gözlemcisiyimdir. Saatleri incelemeye bayılırım. En çok sevdiğim saat ise akıllı saatlerden Gear’dır. O saatlere bayılırım hep AVM’lere gittiğimde Gear saatlere bakarım. Aslında bütün saatleri beğenirim fakat aralarında tek seçim yapmak zorunda kalsam tabi ki tercihim Gear saatler olurdu.

Çok beğendiğim saat modellerini sizinle paylaşmak isterim en iyi modelleri aşağıda görebilirsiniz.

(Visited 130 times, 1 visits today)