ANI KAVANOZU

0

ANI KAVANOZU

Doğum günümde bana anılarımla dolu sihirli bir kavanoz hediye edilseydi. Bu kavanozun içinde hayatımın en mutlu anları var ve elimi atıp kavanozdan bir anı çektiğimde kendimi anının içinde buluyor olsaydım.

Bu kavanozdan seçtiğiniz elbette anılar olurdu. Ama eğer 3 tanesini söyleyecek olursam bunlardan biri kesin anne – kız günlerinden olurdu. Çünkü anne – kız günlerinde mutlaka hemen ödevlerimi bitirir derslerimi çalışırım ki akşam güzel vakit geçirelim. Akşam pizza, makarna vb. şeyler yeriz. Bazen ise evdeki yemeği de yeriz. Zaten mühim olan birlikte olmamız ha birde karnımızı doyurmamız. Daha sonra mutlaka akşam film izleriz. Ve salonda uyuruz. Kısacası çok güzel bir gün geçiririz.

Diğeri ben küçükken “p” ile biten kelimeleri tersten söylermişim işte o anıları isterdim çünkü net hatırlamıyorum hatırladığım videolardan ve resimlerden o yüzden bu anılardan birini seçerdim.

Birde son olarak geçmişte kutladığım doğum günümün olduğu günü görmek isterdim. Ama bu 5 ya da 6 yaş doğum günüm olsun çünkü o zamanlar daha farklıydı yani her şey daha çocuksu ve tozpembeydi.

Elbette birçok böyle güzel anım var ama sadece 3 hakkım olsaydı bunlar olabilirdi. Aklıma gelenler bunlar. Eğer gerçekten böyle bir hediye alsaydım çok güzel olurdu hatta bence dünyada ki en güzel hediye olurdu. Ayrıca hemen kullanmazdım haklarımı çünkü mutlaka aklıma gelmeyen başka anılarım vardır. Peki ya siz? Siz olsaydınız hangi anılarınızı seçerdiniz?

(Visited 1 times, 1 visits today)

About Author