Arabam, Atlarım, Ağaçlarım ve Altınlarım

Bir milyon TL ikramiye bana çıksaydı önce en sevdiğim arabayı alırdım🏎. Aldığım araba hızlı, güneş enerjisi ile çalışan çevre dostu bir araba 💙.En sevdiğim arkadaşlarımla gezerek keyifli zaman geçirirdim.

Atlar alır, bir at çiftliği kurardım🐎.  Çiftliğimi yavaş yavaş güzel bir binicilik okuluna çevirmek isterdim. Çok güzel bir eğitim sağlardım. Böylece hem güzel bir sporla uğraşmış olurdum hem de at binmeyi sevenlere imkan sağlardım.

Farklı ülkelerden özel meyvelerinin  ağaçların tohumlarını alırdım ve ağaç üretim bahçesi kurardım. İnsanlar hem bu ağaçların bahçesinde gezer  hem de bu nadir ağaçların meyvelerinden satın alabilirler. Fakat bu meyvelerin fiyatları çok ucuz olmaz. Sonuçta nadir ağaçların meyveleri😎 .

Hem at çiftliği hem de ağaç üretim çiftliğinden kazandığım paraların hepsini altın külçeye çevirirdim💲💲.Babamdan duyduğuma göre altın her zaman değer kazanırmış.

Atalarımız  “Hazıra dağ dayanmaz.” demiş. Bütün paralarımı değerlendirerek parama  para katardım. Tabii ki ihtiyacı olanlara yardım etmeyi unutmazdım.

(Visited 45 times, 1 visits today)