ARKADAŞLARIMA DAVET VERİYORUM

 

Arkadaşlarımız her zaman sıkı dostlarımızdır. Onları mutlu etmek bizim elimizdedir. Ben de arkadaşlarımı mutlu etmek için bir davet planladım. Bu daveti evimizde vereceğimiz için nasıl bir organizasyon yapacağımı planlamaya karar verdim. Evin düzenlemesini yaptıktan sonra arkadaşlarıma davetiye hazırlamaya koyuldum. Arkadaşlarım için özel bir şey yapmak istiyordum. Onlara kendi ellerimle çizdiğim resimli davetiyeleri hazırladım. Yine bu davetiyelerin zarflarını özenle süsledim. İlk önce çağıracağım arkadaşlarımın listesini hazırladım. Daha sonra arkadaşlarıma davetiyelerini yolladım.

Hazırlık kısmında ise onların sevdiği yemeklerden yapmaya özen göstererek işe başladım. Bulunacağımız alanın çeşitli yerlerine onları mutlu edeceğini düşündüğüm birlikte çekindiğimiz fotoğrafları astım. Etrafa güzel görünmesi için çeşit çeşit süslerle süsledim. Çok hoş bir görüntü oluşmuştu. Son olarak onlara bugünü unutmamaları için küçük hediyeleri özenle seçerek aldım. Çünkü onlar benim için çok değerlilerdi.

Nihayet davet günü gelmişti ve misafir ağırlayacağım için heyecanlıydım. Teker teker gelmeye başladılar. Sohbetler ediyor, eğleniyor, kahkahalar atıyorduk. O gün arkadaşlarımla çok güzel bir gün geçirdik ve eğlendik. Umarım arkadaşlarımda bu davetten memnun kalmışlardır.

Onlar için bir şeyler yapmak beni her zaman mutlu etmiştir.

 

 

(Visited 69 times, 1 visits today)