BAHAR PARTİSİ

BAHAR PARTİSİ

Bahar geldi, çiçekler açtı, bahar partilerinin de zamanı geldi. Ben de sınıf arkadaşlarımla birlikte bahar partisi yapmaya karar verdim. Onlara davetiye gönderdim.

Davetiyem;

Hepinizi evimde yapacağım bahar partisine davet ediyorum. Bahar partisinde kurabiyeler, pastalar yiyerek keyifli vakitler geçireceğiz. Ayrıca kutu oyunları, sanal oyunlar ve birlikte bir tane benim yaptığım oyunu oynayacağız. Sizlere oyunu anlatmadan önce getirmeniz gereken bazı şeyleri söyleyeyim. İsterseniz yiyecek ve kutu oyunları getirebilirsiniz. Hep birlikte oynamak için de telefon getirmeyi unutmayın. Oyunum: iki takımdan oluşan bu oyunda amaç karşı tarafın bardağını su ile doldurmak. Bardakların yanında pet şişe bulunacak ve pet şişeler ile bardakları dolduracağız. Karşı takımdan birinin kaybetmesi için onu renkli sıvı ile dolu balonla vurmak yeterli.

Kaybeden kişi kendi bardağının yanına dönüyor ve tekrardan oyuna devam ediyor. Karşı takımın bardağını dolduran takım kazanıyor. Sınırlar sadece bahçe. Bahçenin dışına çıkan bardağının yanına gidip 5 saniye bekliyor ve oyuna devam ediyor. Kazana takımın ödülü istedikleri bir filmi iki takım beraber seyretmek.

Bahar partisi böyle geçecek, gelirseniz çok sevinirim.

Adres: 3627. Sokak, çiçekler sitesi, 12.kat, numara 46.     YAŞAMKENT

(Visited 22 times, 1 visits today)