Drone invasion: fleet of remote controlled black drones flying in the sky. Rising popularity of civil drones is creating a new kind of sky traffic, with safety concerns. Composite image with digitally generated drone.

Başkanlık Süreci

Benim adım Çağla. Şu anda büyük bir projeye imza atacağım. Bir dakika! Ben size hikayemin başını anlatmadım.

Bir gün evde rahat bir şekilde uzanıyordum. 5 ya da 10 dakika sonra, Bir kapı zili sesi duydum. Bu zil sesi bizim evden geliyordu. Kapıyı açtığımda 2 çift adam “Belediye başkanı oldunuz!” Diye bağırdılar. Hayretler içinde kalmıştım. Ne yapacağımı bilemiyordum. Ardından elime bir kağıt verdiler ve bu kağıdı imzalamamı istediler. İlk önce kağıdı okudum ardından her şeyin doğru olduğuna ve bunun belediye başkanlığıyla bir  ilgisi olduğunu anladım ve kağıdı imzaladım. Evet şimdi ilk olarak proje konusuna gelelim:

Şehrin yaşadığı en büyük sorunlardan biri olan trafik sorununu ortadan kaldırmak için, şehir içinde manyetik bir köprü ağı. Bu manyetik köprü ağı üzerine koskocaman dronlar yerleştireceğiz ve dronların üzerinde gideceğiz. Dronlarla seyahat sırasında içimiz biraz ürperebilir. Tabi bu benim için geçerli. Hiç rahatsız olmadan binenler de olur. Ama ben biraz korkarım. Açıkçası yaşayacağımız bu deneyim çok heyecanlı olurdu.

Bu proje sayesinde hem eğlenceli hem de trafik sorunundan uzak bir seyahat yapmış olduk. Bu eğlenceli projede benimle beraber olduğunuz ve beni başkan seçtiğiniz için teşekkür ederim.

 

(Visited 2 times, 1 visits today)