Basketbol hayalim

Ben sarp,yeni bir blok ile karşınızdayım.3’lük atmak, smaç basmak,blok koymak,defance ve atak yapmak isterim.Siz Stephan çürüyen gibi üçlük atmak istiyorsanız biraz basket çalışmanız gerek. Size biraz basket ve oyuncularından bashedeceğim.Siz hiç basket oynadınız mı? Mesela ben5 yaşında basket oynamaya başladım.Şimdi devam etmiyorum. Çünkü benim tenise gidip tenisi geliştirmem gerekliydi.Basket teki atışları biliyor musunuz? .Mesela faul atışı , smaç, üçlük atışı. Mesela size basket oyuncuları vetakımlarından basedeyim

Mesela benim en sevdiğim basketbolcu Lebron james ,Curry ,Damain lilard,Kyre ırvıng,Kevin durant,James Harden…

Sizin en sevdiğiniz basketbolcu kim? Bu oyuncular ünlü oyuncular. NBA oyuncuları.Ben basket oyuncularının maçını seyretmek isterdim. Siz ister misiniz? Ben sitede arkadaşlarım ile oynarım bazen seyrederim yani maç izlemiş olurum.Ben Türk basketbol takımının maçını izledim.orada bize şapka, bayrak, tişört verdiler. Orada bir kaç tane Slovenyalı vardı. Onlarda maçı izlemeye geldi. Arada kızlar gelip dans etti.12 dev adam yine maçı yendi.12 dev adamda çok iyi smaç çeken bir basketçi vardı.Bu basketçi SemihErden. Karşı takımda  bizim boyumuz vardı. Semih Erden de 2 metre 15cm’ ydi.

Karşı takımda kısa boylu adam bizim takıma vurdu.Ama hakem görmedi.O maç için etütten çıktık.Ama ödevi bitiremedik.Maça arkadaşım Artun veArda ile gittim.Orada suyu,yemeği bozuk parayı çakmağı aldılar.Biz aldığımız yemekleri verdik.Ama üzülmedik çünkü tostları polisler yedi.Yemekler ziyan olmadı.Maçta babam çok geç geldi yani maçın birazını izledi.Ben OKCThunder ve Milavuke bucksmaçını izledim. Ama televizyondan izlediğim için keyifli olmadı.Babam hep maça  gidelim der. Çünkü babam maçı çok seviyor.

 

 

 

 

 

(Visited 126 times, 1 visits today)