Otomatik taslak
Otomatik taslak

Basketbol Kampım

Yaklaşık 4 ay önce takım arkadaşlarımla beraber Antalya’da olan bir otele gittik. Yol molalarla birlikte 6.5 saat sürmüştü. Otele vardıktan sonra odalara yerleştik. Odalarda üçer kişi kalıyorduk. Ben odaları çok beğenmiştim. 1 saat dinlendikten sonra hep beraber kahvaltıya indik. Kahvaltıdan sonra havuza girdik. Havuzda çeşit çeşit oyunlar oynadık. Yani çok eğlendik. Öğle yemeği vakti gelince odalara gidip öğle yemeği için hazırlandık. Öğle yemeğinden sonra sahilde cross ( sahilde koşu, şınav ve mekik antrenmanı ) yaptık.

2. gün sabah kahvaltıdan sonra tekne turuna çıktık. Koy koy denizi gezdik. Tekneden atlama yarışması yaptık. Hepimiz çok eğlendik. Tekne turu hayatımda yaptığım en güzel tekne turuydu. Hava karamaya başlayınca gitme vakti gelmişti. Otele geri geldiğimizde yapacağımız turnuva maçı için hazırlandık. Kampta ilk maçım olacağı için biraz heyecanlıydım. Maçta ilk periyotta ben oyundaydım. Rakip takım kötü değildi. Ama biz daha iyiydik. Ben çok iyi oynamıştım. tam tamına 14 sayı 6 asist yapmıştım. Maçtan sonra odalarımıza çıkıp sabaha kadar dinlendik.

3. gün sabah kahvaltıdan sonra Manavgat Şelalesi’ne rafting yapmak için gittik. Ben ilk defa yapacağım için hem biraz heyecanlıydım hem de korkuyordum. Rafting botlarına ulaşmak için yaklaşık 750-800 metre yürümek zorundaydık. Yürümek problem değildi. Ama yolun son 20 metresini o buz gibi suda (suyun sıcaklığı 7 derece) yüzmek gerçekten zordu. 20 metreyi bütün hızımızla yüzdük. Yüzerken ağlayanlar bile oldu. Benim ise yarı yolda karnıma sanki bıçak saplarcasına bir acı oluştu. Zar zor karaya çıktıktan sonra botları sürmek için eğitim aldık. Yarım saat süren eğitimden sonra kürekleri alıp botlara atladık. Rafting çok eğlenceliydi. Gittikçe daha çok zevk alıyordum. Akıntının olmadığı yerlerde botu alabora ediyorduk. Hayatımda yaptığım en keyifli şeydi. Hepimiz çok keyif aldık. Hatta rafting 2 saat sürmesine rağmen keşke bir daha yapsak diyorduk. Otele geldiğimizde pestilimiz çıkmış durumdaydı. Bu yüzden direk odalara geçip dinlendik.

4, 5, 6 ve 7. günler hep aynı şeyleri yaptık. Sabah kahvaltı edip maç yaptık. Maçtan sonra öğle yemeği yedik. Öğle yemeğinden sonrada cross antrenmanı ve son olarak da havuza veya denize girdik.

(Visited 59 times, 1 visits today)