Basketbolcu Leyla

SPOR VE YAŞAM

Ali 32 yaşında bir basket oyuncusu. Kendisinin elbet bir ailesi var . Oğlu Hasan , kızı Leyla ve 30 yaşındaki karısı Mira. ayrıca bir köpekleri var adı Kahve .

Ama onlar ailesi için en çok verilen övgü babalar. Yani her hafta  cuma evleri çok kalabalık. Leyla ve Hasan artık sıkıldılar ve ailesinden izin alıp kuzenlerine gittiler bir hafta. Zaten bugünde Leyla ‘nın doğum günüydü ona dayanamasıda nefret ettiği top alınmıştı.Leyla çok sinirliydi . Kuzeni 2 yıldır basketbol oynadığından ana top almıştı. Kuzeni Emir ile oynarken Hasan ile Murat bir anda oyuna katıldı ve Leyla ‘nın başına top gelmişti. Ayrıca başı morarmıştı. İçinden ,;Buraya sakinleşmek için geldim ilk günden sanki ava gitim avlanıyın diye ilk vuruşta avı vuracağıma kendimi vurdum.

 

10 YIL SONRA

Leyla artık 23 yaşında ve isterseniz inanmayın artık basketbola bir ilgisi var ve son 8 yıldan deri kursta ,1 yıl maç izledi ve bir yılda babasıyla maç yaptı. Şuan ise maçta ! Hayır yanlış anlamayın maçta oynuyor. FB – GS maçında o FB oyuncusu .

 

Çok iyi maçtı . FB kazandı. Bu maçta çok yorulmuştu Leyla nedeni : Bir oyuncu maça yabancıydı o anlamda değil Amerikan biri onu hep takip edip durdu kızın adı Maria WİLSON ‘dı. Bu maçta bitmişti.

8 YIL SONRA

Leyla evlenmişti.Kocasının adı Mecnun. Ayrıca oğlu Mert.

 

Yeni bir efsane doğdu…

 

 

 

 

 

(Visited 110 times, 1 visits today)