Bastığın yerlere dikkat et

Ben Kaan Ankarada bir okulda okuyorum okul 2 kampüsten oluşuyor. Sabahları alt taraftaki kampüsten ring sitemiyle dağ üzerindeki okula gidiyoruz.Okulum çift müfredatlı bu yüzden bir sürü yabancı öğrenci var.

Yine her zamanki gibi bir gün ringe binmek için okula gittim. Sabahları arkadaşlarımla konuşup beraber biniyoruz 3 kişi, ama okulda influenza virüsü salgını olduğu için sadece Sude gelmişti. Asıl garip tarafı 400 kişilik okulda sadece 150 kişi vardı, ring bile 2 3 kişiyle hareket etti. Okula geldiğimde bir gariplik var gibi geliyordu herkes soğuktu kimse konuşmuyordu. Neyse ben Sude ve birkaç üst sınıflardan arkadaşım dışarıya top oynamaya çıktık hava 6 dereceydi ama rüzgar olmadığı için rahat rahat oynayabiliyorduk, 3 saniye geçmeden bir anda tipi başladı ama inanılmaz bir rüzgar ve hayatımda görmediğim kadar fazla kar yağıyordu. İçeri girdik herkes şok olmuş gibi camdan dışarı bakıyordu. O gün hocamız okula gelmediği için kimya dersimiz boştu, 3 ders üst üste olduğu için alt koridorlarda beklemek zorunda kaldık; o anda sadece bizim dersimizin boş olmadığını öğrendim baya bir hocamız yoktu. Yavaş yavaş gerilmeye başlamıştım, normalde okulda telefon yasak ama gizlice alıp 3 ders oyun oynadım tam 3. dersin sonuna gelirken bir çığlık sesi geldi koşarak yukarı çıktım, bomboştu bir kaç hoca bir kapıyı kitleyerek aşağı koştular. Annemi aramak için telefonumu açtım ama çekmiyordu korkudan neredeyse hareket edecek halim yoktu. Sakin kalmaya çalışıp dersime çıktım. Derste öğretmene bir telefon geldi konuşurken dehşete düşmüş gibiydi, o an hayatımda hiç korkmadığım kadar korktum, ama yapacak bir şeyim yoktu her saniye hat çekiyor mu diye telefona bakıyordum. teneffüste aşağı indim tam o sırada telefonum çaldı arayan fizik hocamdı hemen psikolojik danışmanın yanına gittim ve en yakın onunla olduğum için ne olup bittiğini sordum bana asla telefonu açmamamı çünkü fizik hocasının az önce camdan düştüğünü söyledi. sustum ama dehşete düşmekten kendimi alıkoyamıyordum. Sonra garip sesler duymaya başladım , iyice korktuğum için koşarak camdan aşağı atladım.

Aslında öğlen top oynarken ayağım kaymış ve kafamı yere vurarak bayılmışım. hastaneye kaldırılmadan önce bir hocanın yerdeki kanı görüp çığlık atması üzerine bilinçaltımda kendi kendime bir hikaye uydurmuşum. Şimdi daha iyiyim ama bu rüya beni biraz korkuttu. Siz siz olun rüyanızdan uyanmak için her yolu deneyin. Birdaha ki sefere bastığım yerlere dikkat etmem gerektiğini anlamış oldum.

(Visited 20 times, 1 visits today)