Beklediğim Beş Güzel Hediye

Benim ömrümün sonuna kadar doğum günlerimde alınmasını istediğim 5 hediye vardır.

1. oyuncak bebektir. Mesela Barbie olabilir veya LoL bebek olabilir. Çünkü bazen  televizyon yada telefonla gereğinden fazla zaman geçiriyor olabilirim. Bunun için biraz da oyun oynayarak hem de  eğlenerek zaman geçirmeliyiz.

2. si yavru kedidir. Çünkü yavru kediler çok tatlıdır. Özellikle yeni doğmuşken çok daha tatlı olurlar. En sevdiğim kedi renklerinden birincisi gridir. İkincisi sarıdır. Üçüncüsü beyazdır. Özellikle cinsinin Scottish Fold olmasını tercih ederim. Çünkü bu cins kedilerin kulakları daha küçük oluyor.

3.sü kalemdir. Çünkü okula yeni kalemlerle, özellikle de dış görünüşleri fosforlu pembe olan kalemlerle gitmeyi çok severim.

4.sü yavru tavşandır. Çünkü yavru tavşanlar çok tatlı olurlar. Onları kucağıma alınca sanki kucağımda hiç birşey yokmuş gibi hissederim. Benim en sevdiğim yavru tavşan rengi siyah ve beyazdır. Bazen okulda tavşanlar bizden kaçabiliyor. Çünkü bizden korkuyorlar.

5.si kitaptır. Çünkü kitaplardan pek çok şey öğrenebiliriz. Ve benim özellikle okumayı sevdiğim kitap Saftirik’tir. Çünkü Saftirik çok komik ve çizgi roman gibi bir kitaptır.

 

(Visited 27 times, 1 visits today)