Beklenmeyen Zafer

Merhaba benim adım Tuvana ve benim bir voleybol takımım var. Benim bir de en yakın arkadaşım Eda ve Doğa var. Ben onlarla çok iyi anlaşıyorum ve onlar da benimle aynı voleybol takımındalar. Doğa ve Eda gerçekten voleybolda çok iyiler.

Pazartesi günü voleybol maçı günleri belli oldu ve hepimiz çok mutlu olduk ve hemen maçlara hazırlanmaya başladık. Birden Doğa ile birlikte maçlara hazırlanırken birden Doğa yere düştü ve ayağının üzerine ayağını basamadığını söyledi ve bütün takım çok korktuk çünkü Doğa en iyi voleybol oynayanlardan biriydi. Hemen eğitmenimiz gelip Doğa’yı hemşireye götürdü daha sonra ders bittikten sonra hemen Doğa’nın yanına gittik. Eda çok şaşırmıştı çünkü Eda hiç böyle bir olayla karşılaşmamıştı. Daha sonra herkes eve gittikten sonra ilk işimiz Doğa’yı telefonla aradık ve Doğa hastanede olduğunu söyledi. Doğa’nın bacağı kırılmıştı ve iki gün sonra maçımız vardı ve Doğa en önemli yerdeydi. Eğer Doğa gelmezse kazanma şansımız çok azdı. İki gün çalıştıktan sonra Doğa yoktu. Maç günü gelmişti ve hala Doğa yoktu. Eda birden yanıma gelip Doğa’nın yerine oynayabileceğini söyledi. Bende kabul ettim çünkü başka bir şansım yoktu.

Maç saati geldi ve birden Eda bütün topları geri gönderdi çok şaşırmıştım. Doğa maçındaki yarısında gelip bizi izlemişti çok mutluydum çünkü maçı biz kazanmıştık. Maç sonrası gidip Doğa ve Eda’yı tebrik ettim. Daha sonra herkes çok mutlu oldu ve eğitmenimizde bizi tebrik etti.

(Visited 30 times, 1 visits today)