Beldemizi Yoketmeyin

Sevgili Belediye Yetkilileri,

Lütfen sahilimizi yok etmeyin. Size sesleniyorum. Bize zarar vereceksiniz. Bunu bırakın. Bu planı yapmayın. Bizim hayatımız zorlaşıyor. Tatil sitesi yapılmasın.

Yaparsanız bizi tehlikeye sokar, oksijenimizi bitirirsiniz. Kendi hayatınızı düşünün, oksijensiz bir hayat olmaz.

Yeşillikler beldemizin bu kadar güzel ve sağlıklı bir yer olmasını sağlıyor. Yeşil alanlarımızı yok edip onun yerine beton yığını siteler yaparak bizlere çok zarar vermiş olursunuz. Bu yapacağınız site ile birlikte zamanla denizimizde kirlenecek, doğamızda mahvolacaktır. Bir süre sonra girilecek bir denizimiz, soluyacak temiz bir havamız kalmayacaktır.

Bu siteyi yaparsanız beldemiz daha kalabalıklaşacaktır. Kalabalıklaştıkça da daha az güvenli bir ortam oluşacaktır. Çocuklar eskisi kadar rahat bir şekilde sokaklarda oynayamayacaklardır.

Sevgili Belediye Yetkilileri, beldenizin bir sakini olarak bu mektupta size tüm düşüncelerimi yazdım. Umarım benim mektubumu dikkate alır ve bu siteyi yapmaktan vazgeçersiniz.

Saygılarımla,                                                                                                                                                              Çağan YILMAZ

(Visited 37 times, 1 visits today)