Benim Bitmeyen Tutkularım

Elmira’nın renkli dünyasını anlatan bu sergiye hoş geldiniz.

Bilmiyorum benim kadar çok sever misiniz bu kadar çok şeyi? My Little Pony oyuncakları ile başlamıştım koleksiyon oluşturmaya, fast food oyuncakları ile devam ettim. Sonra ailemle yaptığımız gezilerden kar küreleri almaya başladım. Anne ve  babamın sabrının yettiğince slime yaptım. Bunları annemin en sevdiği kaplarda biriktirdim. Sonra onlar kurudukça çöpe attım. Mesela beyaz tişörtlere bayılırım! Onları nerde görsem almak isterim ve onları itina ile eskitirim. Sınırsız takı ve tokam var ama sorsanız ne bulabilirim ne de takabilirim. Defter ve kalemler, çanta ve kalemlikler sanırım serginin en büyük alanı bunlardan oluşurdu. Squhshi anneme ilk bulalım, alalım dediğimde tüm Ankara’yı gezmiştik. Bizi pet shopa yönlendirdiler  ve su kuşu arıyoruz sandılar. İlk başta  baykuş ve karpuz şekilli olanlar favorimdi ama devamı bitmedi. Her renk, model, ebat aldım. Legoları ise özel günlerimde alırım. Bazen de görünce dayanamaz, alırım. Hikaye kitaplarım, akıl oyunu setlerim vazgeçilmez her daim baş köşemde… Mataralar hakkında ne düşünürsünüz? Ben su içmeyi seven biri olarak çeşit çeşit, boy boy her alana bir tane ekleyeyim istiyorum.

 

Son tutkum ve en sevdiğim ise Harry Potter … Şu sıralar kıyafetlerim, takılarım, defterlerim, kitaplarım ve  kar kürelerim başta olmak üzere ne varsa Harry Potter temalı alıyorum. Serginin benim için en gözde alanı… Sihirler, büyüler bayılıyorum. Hepsine özellikle Hermonie’ nin sesini dinlerken o kadar mutlu ve huzurlu hissediyorum ki anlatamam…Bakın arka fonda da bu  şarkı  çalıyor.

Şimdi bunların hepsi bir alışveriş gibi gelmesin size. Bunlar benim tutkularım. Hayatımın her alanında benimle olan güzel hayal dünyamın parçaları. Gezerken lütfen sizde yüreğinizdeki heyecana kulak verin. Onlara dokunurken çok dikkatli olun.

İşte sergimiz bu şekilde oldu. Gelip hayatımın tutkularını incelediğiniz için çok teşekkür ederim.

(Visited 2 times, 1 visits today)