BARIŞ

BENİM DÜNYAM

Sabah kalktım. Lavaboya ışınlandım. Suyu açtım. Elimi yüzümü yıkadım. Akıllı evime “kahvaltı hazır mı” diye sordum. Philip “ hazır” diye cevap verdi. Bende teşekkür ettim. Sonra mutfağa ışınlandım. Kahvaltıda sucuklu tost, ev yapımı portakal suyu ve yumurta yedim. Giyinme kabinine ışınlandım ve giyindim. İş için rapor hazırladım. Uçan arabama bindim. İşe geç kaldığım için arabamı F16 ya dönüştürdüm. Şansıma trafik yoktu. İşe yetiştim ama toplantı planlandığı saatten yarım saat geç başladı. Yeni bir rütbeye geçtim. Adı patron sekreter yardımcısının yardımcısı olmuştu. Toplantıdan sonra arabamın şarj et tuşuna bastım. Elektrikli arabamı yıkamaya götürdüm. Patronum aradı uzaya uzaylı iş adamlarıyla anlaşmaya gideceksiniz dedi. Kaç saate gemi kalkıyor dedim. 10 saat sonra dedi. Tamam dedim. Arabamın radyosu havada çok trafik var dedi. Ben de akıllılık edip karadan gittim. Uzay mekiği çok güzeldi. Sonkez dünyaya baktım gittim.

Uzaya çıkarken meteorları gördük. Dünyaya gidiyorlardı. Dünyaya mesaj gönderdik. Yetkililer Dünya’nın  etrafına beton taşı camdan yapılan duvarı açtılar. Bizim üzerimize de bir tane geliyordu. Kaptan yerine oturdum. Nişan alıp ateş attım. Arkadaşlarım lazer toplarının başına geçti. Ateş ateş ateş dedim kurtulduk. Mars a varmak için 2000 ışık yılı kalmıştı yavaştan uzaylıları anlayabilmek için kulaklıklarımızı takmıştık. Anlaştık bize büyük miktarda yatırım yapacaklardı.

Dünyaya döndük NBA de Chicago Bulls takımına alındım. Lebron James en iyi arkadaşım oldu. Şirketten ayrılıp kendimi basketbola adadım. 108 maçta 550 sayı attım 250 kupa aldım. Haftalık maaşım 10000000  dolar oldu. Basketbol dünyanın en zor mesleklerinden. Bu benim dünyam.

(Visited 53 times, 1 visits today)