Benim Düşüncemle Öğretmenlerim ve Müdürüm

Zehiye Hoca ; İyi kalpli bir öğretmendir .Öğrencilerinin başarısı için çok çalışır. Bir öğrencinin başarılı olması onun mutluluğudur. Derse her zaman zamanında girer ve dersin bir dakikasını bile boşa harcamaz.

Sıla Hoca; İyi kalpli bir öğretmendir. Öğrencileri çok sever. Her ders yoklama alır, her Pazartesi ders kitapçıklarını kontrol eder ve 1 kişinin bile hata yaptığı soruyu deneme sınavında tekrar sorar. Bu iş hata düzelinceye kadar devam eder.

Burcu Hoca; İyi kalpli bir hocadır. Öğrencileri çok sever. Gerçeği söylemek gerekirse derslerde fazla yazı yazdırdığı için bazen geri kaldığım  ya da elimin koptuğu olabiliyor. Buna rağmen onu çok seviyorum

Emel  Hoca;  İyi kalpli, bir öğretmendir. Öğrencileri çok sever. Aynı zamanda Sıla hoca gibi her Pazartesi deneme sınavını kontrol eder. Yazı yazdırmayı sevmez. Derslerde öğrencilerin susmasını da sevmez konuşsun ister ama parmak kaldırmazsak kargaşa çıktığı için ders keyifli geçmez.

Mücahit Hoca; İyi kalpli bir hocadır. Öğrencileri çok sever. Derslerde sık  sık başından geçen olayları anlatır. Bu örnekler konuları hikaye şeklinde daha iyi anlamamıza yardımcı olur. Bence Mücahit hoca gezgin ruhlu bir öğretmendir.

Tuğba Hoca; İyi kalpli bir hocadır. Yüreği tertemizdir. Gerçeği söylemek gerekirse bana derslerde en çok yardım eden hocadır çünkü Türkçe dersindeki başarımı kat kat artırmıştır. Bu özelliğiyle bana çok destek olmuştur. Ama kabul etmek gerekirse temel derslerden en sevmediğimdir çünkü çok detaylı bir dildir.

Funda Hoca; İyi kalpli bir öğretmendir. Öğrencilerinin başarısı için büyük bir azimle onlara destek olur. Funda hoca bana göre birazcık daha bizi büyük görür. Onun derslerinde yapmayı en çok sevdiğim şey diyalog kurmaktır.

Didem Hoca; İyi kalpli bir hocadır. Öğrencilerinin başarısı için elinden geleni yapar. Didem hocanın en sevdiğim yanı ”Hafta Sonu Çalışma Kağıdı ” dır çünkü bildiğimizi tekrar ederiz bilmediklerimizi ise öğrenmiş oluruz.

Goshia Hoca; İyi kalpli bir hocadır. Öğrecilerinin  başarısını ister. Gerçeği söylemek gerekirse onun dersi daha kısa gelir çünkü derslerde ya kidsa -z yaparız, ya ünitenin okuma parçasını yaparız.

Marianna Hoca;  İyi kalpli bir hocadır. Birçok öğrencinin görüşünün zıttına kızgın değil disiplinli ve biraz sert bir hocadır. Şimdi gerçeği söyleyelim Ruslara göre çok yumuşak bir hocadır. Ama tabi ki çok yumuşak bir hoca değil.

Saime Hoca; İyi kalpli bir hocadır. Onu da Marianna hoca gibi çok severim. Derslerde sürekli bu ne demek, şu ne demek diye sorar bilmezsek kağıda ya da deftere yazdırır.

Esra Hoca; İyi kalpli bir hocadır.Dersler çok keyifli geçer. Bizi mutlu etmek için sürekli etkinlik yaptırır. Doğrusu ne söyleyim hakkını ödeyemem. Ama bir gerçek  daha adınızı hep Esma mı yoksa Esra mı diye karıştırıyorum ….

Gamze Hoca; İyi kalpli bir hocadır. İyi ki bilim insanı değil de öğretmen olmuş.Derste en sevdiğim şey deney yapmak çünkü o benim bir tür hobbim. Ama sadece deney değil derslerde çok keyifli ama asıl gerçek ise okulun ilk derse biraz geç kalmıştım hoca öyle bir İngilizce konuştu ki hiç bir şey anlamadım. Derse de odaklanmadım ama sonra bilmiyorum neden ders kolay ve zevkli bir hal aldı.

Raşit Hoca; İyi kalpli bir hocadır.Çocukları çok sever. En sevdiğim hocalardan biridir. Ben çocukluğumdan beri din dersini görmek isterdim çünkü dinimizi ahlakımızı görmek çok güzel bir duygudur. Aslında Raşit hocayı sevmemin birazcık nedeni de bu galiba.

Elif Hoca; İyi kalpli bir hocadır.O benim hem resim hocam hem de karikatür hocamdır. İyi ki ressam yerine resim hocası olmuş. Elif hocanın güler yüzü ve umut verici sözlerine bayılıyorum. Benim için çok değer taşıyor. Tabi ki sadece bunla da kalmıyor. Beni hayran bırakan ise yaptığı resimler. Ne kadar güzel ne kadar emek verilip yapılan resimler oluyor bir bilseniz o kadar hayranım ki yazıyla anlatılamaz.

Derya Hoca; Sanatsal hocaların biri daha İyi kalpli bir hocadır. Dersler çok keyifli geçer komik anılar oldu. Derya hoca ne haklı sanat hayattır der bize her hareketiyle çok da haklı ne kadar iyi bir hoca.

Özlem Hoca; İyi kalpli bir hocadır. Bedeni çok sevmememe rağmen onu çok seviyorum. Bize sporu öğretmekle kalmıyor detayları ve püf noktaları da öğretiyor. Bu yüzden onu çok seviyorum.

Mehtap Hoca;  İyi kalpli bir hocadır. ICT’yi sevmemin tek yanı Mehtap hoca’dır.Çünkü o bizi eğitiyor bir işi nasıl yapacağımızı öğretiyor, bilgisayar hakkında her işi öğretiyor.

VE MÜDÜRÜMÜZ YELİZ HOCA; Çok iyi bir müdürdür.Onu çok severim. Çok sabır gerektiren bir işi olduğunu düşünüyorum.

 

 

(Visited 111 times, 1 visits today)