Benim Süper Gücüm

Bana bir süper gücü seçme hakkı tanınsa ben kesinlikle ışınlanmayı seçerdim. Işınlanma süper gücü bazen çok küçük zaman tasarrufu bazen çok büyük zaman tasarrufları sağlayabilir. Yolda geçen zamanınızı düşünsenize artık gideceğiniz yere ulaşmak an meselesi ve gidemediğimiz yalnızca okuduğumuz veya resimlerini gördüğümüz, dünyanın farklı köşelerine bir anda gidebilmek, belki de evrenin.

Böyle bir güçle neler yapabilirdim; artık herhangi bir yere yetişmek gibi bir problemim kalmazdı. Derse iki dakika kala okula ışınlanırdım,  sevdiğim ve görmek istediğim kişileri ziyaret ederdim bir anda, yeni ülkeler yeni yerler görürdüm. İnsanlara nasıl faydalı olabileceğimi düşündüğümde, böyle bir güce sahip olmak belki de birçok sorumluluk getirebilir. Yaralı veya hastaları bir anda hastaneye yetiştirebilirim, masumları savaşlardan kurtarırdım, yangınları engeller, suçluları yakalamaya çalışırdım.

Süper gücümün harika yanları olsa da, birçok sorumluluk getirdiğini unutmamam lazım. Ama hayatım çok ilginç, eğlenceli ve adrenalin dolu olurdu. Efsane olurdum.

(Visited 3 times, 1 visits today)