Beş Hediye

Hayatımın sonuna kadar isteyeceğim beş hediye kıyafet ,oyun karakterleri, kitap, ps4 oyunları ve ailemle birlikte sağlıklı huzurlu ve sevgi dolu olabilmek.

Şimdi size bunları neden istediğimi açıklayacağım.

Kıyafet: Kıyafetimin çok olması fazla seçeneğimin olması her zaman beni mutlu ediyor. Farklı şeyler giyinmeyi ve değişik tarzlar yaratmayı seviyorum.

Oyun Karakterleri: Oyun karakterlerine merakım olduğundan onlarında figürlerini seviyorum her yeni oyunda yeni bir karakterin olması beni heyecanlandırıyor karakterlerden koleksiyon yapıp ileride evimde onlar için ayrı bir köşe yapmak isterim.

Kitap: Kitap okumak eğitici ve bilgi vericidir. Tarihe olan ilgim nedeniyle ben en çok tarih kitapları okumayı seviyorum. Öğrendiğim konularla ilgili araştırma yapıp daha fazla bilgi ediniyorum.

PS4 Oyunları: Her çocuk gibi oyun oynamayı seviyorum ve her sene yeni bir oyun sahibi olmak istiyorum yeni oyunların strateji yeteneğimi geliştirdiğini düşünüyorum ileride oyun firması kurup çok iyi oyunlar tasarlayacağıma inanıyorum.

Ailem: Ailemi çok seviyorum ve onlarla çok iyi vakit geçiriyorum bence bir çocuğa verilebilecek en güzel hediye ailesinin sevgisidir. Ve ben bunu en iyi şekilde aldığımı düşünüyorum.

Barış Işık AY

 

(Visited 6 times, 1 visits today)