BEŞ HEDİYE

Merhabalar ben Kaan. Bugün gerçekten ilginç bir konuyu konuşacağız . Bu konumuzun başlığı beş hediye çünkü biz bugün bundan sonraki hayatımızdaki doğum günlerimizde  hep aynı beş hediye alacaksak bu beş hediye ne olurdu acaba?

Tabi bu konu kişiye göre değişir. Kimi en iyi telefonu, kimi en iyi bilgisayarı. O yüzden bu blogda benim istediklerim yer alacak. Tamamen öznel bir blog olacak kısacası . Yine de bu konuyu konuşalım . Bence hemen başlayalım!

Benim ilk hediyem telefon olsun isterdim. Telefonum var ama daha iyisini almaktan zarar gelmez. İkinci hediyem ise hep eğleneceğim bir şey olsun, mesela lego! Lego ama hep aynı lego değil, sadece aynı markalı lego değil. Benim üçüncü hediyem ise kıyafetler olsun. Özellikle böyle zamanlar için maske olmazsa olmaz . O yüzden kıyafetlerin yanında maske de olsun. Dördüncü hediye ise eğlenceli bir oyuncak, akıl oyunları gibi. Beşinci ise kişisel bakım aletleri olsun.

Bu günlük benden bu kadardı belki bazı istediğim hediyeler size saçma gelmiş olabilir ama aklıma gelenleri söyledim sadece. görüşürüz.

(Visited 10 times, 1 visits today)