Beştepe Modası

Önce bere ile başalardım üstüne sarı gömlek, altına kırmızı etek, ayakkabı olarak sarı renkli topuklu ayakkabıyı tercih ederdim.

Sonra elinde siyah çanta, üstünde pembe elbise, altında beyaz renkli kalem etek, ayakkabılar topuklu ayakkabıyı tercih ederdim.

Sonra üste aslan tüylü ceket, altına siyah kot pantolon ve ayakkabılar ise bot. Üste kazak, alta yünlü pantolon, üstüne yünlü pantolon, ayakkabıları kırmızı renkli. Yaz sezonunda ise sarı renkli kısa tişört, altına siyah kalem etek, önü açık topuklu ayakkabı.

Ardından üstünde kısa kırmızı renkli, altında sarı kalem etek ayakkabısı ise siyah önü açık topuklu ayakkabı. Üstünde turuncu kısa tişört, siyah kalem etek, önü açık turuncu topuklu ayakkabı, çantası siyah çanta.

Üstünde siyah mont,beyaz gömlek,altında ise siyah kalem etek,önü açık topuklu ayakkabı. Üstünde beyaz ceket, siyah gömlek, altında siyah kalem etek,önü açık siyah topuklu ayyakkabı. Üstünde turuncu ceket, kırmızı gömlek, altında siyah renkli kalem etek, ayakkabısı önü açık topuklu ayakkabı.

Üstünde kolsuz ceket, kısa kollu tişört, kırmızı kalem etek, önü açık kırmızı topuklu ayakkabı, turuncu küçük çanta. Üstünde kırmızı ceket, pembe kısa tişört, altında kalem kırmızı renkli etek, önü açık beyaz topuklu ayakkabı ve turuncu çanta.

 

 

 

 

(Visited 80 times, 1 visits today)