Bilgisayar Oyunları Taktikleri ve İpuçları

Rockstar Games’in en iyi oyunlarından biri ve oyun sektörüne damga vuran isimlerden biri olan Grand Theft Auto 5, beraberinde GTA Online isimli bir çevrim içi mod ile birlikte geliyor. Bu mod ile birlikte GTA hayranları, seride ilk defa geliştirici destekli olarak resmi bir şekilde çevrim içi GTA tecrübesini deneyimleme fırsatı buldular.

İlk kez 2014 yılında karşımıza çıkan GTA 5, halen en çok satan oyunlar listelerine girmeyi başarıyor. Bunun temel sebebi ise halen güncellenmeye ve geliştirilmeye devam eden GTA Online ve bu oyunu oynayan milyonlarca oyuncu. Yeni başlayanlar için ise bu devasa açık dünya oyunu biraz kafa karıştırıcı bir hal alabiliyor. Bu nedenle denenmiş taktik ve ipuçlarının olduğu, çeşitli hile ve modları açıkladığımız GTA Online ile alakalı her şeyin olduğu kapsamlı bir rehber hazırladık.

Yeni başlayan bir oyuncunun merak ettiği iki şey: Hızlı seviye nasıl atlanır? Hızlı para nasıl kazanılır? Burada, bu soruların cevabını vermeye çalıştık. Eğer yanlış bir şey yapmazsanız, yıllardır devam eden bu çoklu oyuncu arenasında hızlıca kendinize sağlam bir yer edinebilirsiniz!

Heist görevleri, bu oyundaki en önemli görevlerdendir. Çünkü GTA Online’da ilerlemenin yolu oyun içi paradan geçer. Oyun içi parayı kazanmanın en iyi yolu ise kesinlikle Heist görevlerinden. Rockstar Games, oyuna birden fazla Heist görevi ekledi. Her biri birbirinden değerli bu görevler için çeşitli taktik ve ipuçlarımız var!

Image result for rockstar games

(Visited 82 times, 1 visits today)