Bir Filmde Yerinde Olmak İstediğim Karakter

Ben her zaman  Mucize: New York filmini ve dizisini seyrettiğimde Marinatte yani Ladybug olmak isterdim. Zaten hala olmak istiyorum. Marinatte 15 yaşında ortaokullu, mavi saçlı, renkli gözlü, kıyafet seçimi iyi olan, modaya ilgi duyan bir kız. Aslında Marinatte Ladybug! Ladybug bir süper kahraman. Eğer ben Marinatte yani Ladybug olsaydım iyi bir arkadaş ve iyi bir çocuk olurdum. Kavgaları konuşarak iyi ve olgun bir şekilde karşılardım. (Ne de olsa 15 yaşında bir kız.

Marinatte’ in muhteşem bir çatı katı odası ve 17 harika arkadaşı var ve tabi ki ona mucizeyi veren “Tikki” adlı bir kwamisi de. Tüm gücünü ona sadık ve yardımcı olan bu minik arkadaşından alıyor. Neden tam olarak bilmiyorum ama Marinatte’ i çok kıskanıyorum. Marinatte olmak istememin nedeni; çok güzel olması, havalı olması, akıllı olması, iyi yemek yapması, başarılı olması ve daha bir çok nedeni var. Ama bu saydıklarım nedenlerin en güzellerinden. Ladybug Şanslı Tılsımı yani yoyosunu havaya attığında gelen lazım hediyeyi süper kötüyü yok etmek için kullanıp, işi bittiğinde hediyeyi havaya atarak çatışmanın kalıntılarını  yok eder.

Eğer ben Marinatte olsaydım; bir savaş olduğunda Ladybug olup şanslı tılsımı havaya atardım ve bana gelen hediyeyi savaşın geride bıraktığı kötü kalıntıları kaldırmak için kullanırdım. Eğer Marinatte olsaydım dünyada kadına şiddet, ırkçılık, hırsızlık, cinayet ve bir sürü şiddete şanslı tılsımla HAYIR derdim ve durdururdum. Ama bunu Marinatte hiç düşünmemiş. Sadece etrafta süper kötü olduğunda onlara dur demiş. Kahraman olan o, düşünen biziz 😂.

 

(Visited 32 times, 1 visits today)