Bir Masal Ülkesi

Her şeyin ama her şeyin mümkün olduğu bir ülke bu! İster inanın, ister inanmayın. Her şey mümkün, istediğiniz zaman istediğiniz yerde ve zamanda olabiliyorsunuz! Mesela değişik odalara girip her tarafa ışınlanabiliyorsunuz ve aynalarda geleceğinizi görebiliyorsunuz. Dahası canınız bir şey çektiğinde ya da açsanız sadece söylemeniz yeterli. Bir parmak şaklatmak yeterli. Yemek için ya da bir ıslık çalınca aklınızdaki yemek hemen önünüze geliyor ve market alışverişine gerek yok.
Dev aynalarda şekil değiştirebiliyorsunuz. Legolardan yaptığınız şeylere canlan deyince onlarda hareket ediyor. Legolardan yarattığınız şehirde yaşayabiliyorsunuz ve oyunda ne kadar paranız varsa o paraları gerçeğe dönüştürebiliyorsunuz.
Size bir sır vereyim mi? Bu kadar iyi şeyin yanında orada bir de cüceler ve şirinler yaşıyor. Peki bu yer nasıl gizlenecek? Tabii ki gizli bir geçidi var ve size bir sır daha… Bu masal ülkesine giriş kapısı bir sandıkta ama en önemlisi o sandığın yeri. Benim odamın yatağımın altında. Bunu daha önce hiiiç kimseye söylemedim. Sakın ha siz de kimselere söylemeyin. Bu bilgileri size güvendiğim için veriyorum. Ya siz o kadar şeyin yanında burada yaşamak ister misiniz?

(Visited 25 times, 1 visits today)