Bodrum

Bodrumun masmavi tertemiz bir denizi ve kumsalı var. Ayrıca çok lezzetli yemekleri var. Oraya ben kahverengi gözlü, uzun saçlı İrem adlı arkadaşım ve onun kısa saçlı, kahverengi gözlü Ela adındaki ikiziyle bembeyaz bir uçakla gittik.

Bodrum’ da gün batımına kadar masmavi denizde yüzdük, çok eğlenceliydi, kaldığımız odalardan birinde ranza vardı diğerinde de kocaman bir yatak vardı. Arkadaşımın annesi kısa turuncu saçlıydı ayrıca çok güzel yemek yapardı. Genellikle her yere otobüs ya da sarı bir taksiyle giderdik.

Denize girerken İrem’le aynı kıyafetleri giymiştik, üzerimizdekiler pembe sarıydı terliğimizde kırmızı renkliydi ve üzerinde kocaman bir uğur böceği vardı. Bodrumda evde kalmak yerine genellikle dışarı kumsala gidip oyun oynardık, çok eğlenceli olurdu. Bodrum’dan Ankara’ya dönerken gene bembeyaz bir uçakla gittik. Ankara’ya döndük ve orada vedalaştık, iki aile de evlerine döndü. Ben tekrar İrem ve Ela’yla beraber Bodrum’a tatile gitmek istiyorum ama onlar şu anda Bodrum’ da yaşıyor, ayrıca okullar açık. Onları çok özledim.

(Visited 70 times, 1 visits today)