BOYUTLAR VE GEZEGENLER ARASI

Uyandım. Normal bir gündü. Etütlere bağlandım. Ders yaptım yemek yedim, uyudum. Okul varken başka ne yapabilirdim ki. Tekrar uyandım ama nerede, doğru soru ne zamanda? Etraf çok bulanıktı. Rüya gördüğümü sandım, bu bir rüya değildi. Gözlerime inanamadım. Bu bir boyut portalıydı. Bunun sadece bir serap olduğunu ve geçeceğini düşündüm çünkü bu bir boyutlar arası portal bile olsa susamıştım. Ben her yerde susarım. Kolumda genelde elektronik bir saat taşırım yani taşırdım. Böyle dedim çünkü kolumda kıl bile yoktu.

Portal portal gibi görünmüyordu. Sanki bir yırtık gibi görünüyordu. Hani vücudunuzda kesilme veya yırtılma olursa çok kötü kanar ya da morarır ya onun 5 kat daha büyük bir halini ve yırtığın cehenneme açıldığını düşünün. Aklınıza girdi diye umuyorum. İçine girmeye çalıştım ama plastik gibi görünen şeffaf bir kaman beni bu dünyaya hapsetti. E tabii ben boş durur muyum? Hemen keskin bir alet alıp var gücümle katmanı delmeye çalıştım. Yani ben istiyorum delip geçmek o sırada portal istiyor ben geçmemek.

Sonunda bir yol bulup açtım ama nafile. Ben sizce böyle bir macera yaşar mıyım? Hayattaki şansım sıfır zaten. Ben böyle efektli, çatırtılı, patırtılı bir macera bekliyorum meğer uyandım, yine aynı kısır döngü. Ben bir daha rüya görmem arkadaş. Bitti son. Bunun başı sonu yok.

(Visited 3 times, 1 visits today)