Yaz tatilinizi, tarih kokan bir kültür turu yaparak mı yoksa Güney’deki sahilleri dolaşarak mı değerlendirmek istersiniz?

Merhaba, ben Baran Tekin bugün size yukarıda gördüğünüz başlıktaki şeyi anlatacağım.(üşendiğim için adını yazmadım …

Öncelikle ben Güney sahillerini yeğlerim. Sebep, ben sıcak havaları severim. Yüzmem de iyidir…Sırf Ankara’da kalıp bir yandan da yüzmek için havuzlu bir sitede olan bir ev aldık.

Bence kar bir tık sıkıcı diye düşünüyorum tabii ki ayrı düşünçelere de saygım var.

Olmalı da zaten.

Gel gelelim benim sıcağı sevmemin sebebine ben eskiden çok zayıf bir çocuktum fakat 5. sınıfta ben karantinada 37 kg civarı olan ben 46lara yükselmiştim o sıralar kendimi biraz oyuna verdim zaten o süreç boyunca site dahil bahçesi olmayan kapıda 14-15 köpeğin beklediği bir evde oturuyorduk sonra 6. sınıfta Ankara’ya geldim Uğur Kolejine orada tek sevdiğim toplamda 1 öğretmen ve öğrenci vardı. Arkadaşım yoktu;  sonradan sizler gibi iyi insanlarla tanışabildim ama artık 52 kilo civarına gelmiştim benim bisiklet hızı rekorum 38 km/h dı fakat şu an yaklaşık 23 diyelim işte sıkıntı bu bazı kişiler bana zayıfsın der fakat hiç öyle değil maalesef; hareketi seven bir çocuktum ve hala sanırım öyleyim koşum ve bisiklet hızım kötü değil ama bu benim sosyal hayatıma bir tık yansıyor kilo sorulduğunda cevap vermiyorum. Ben  bu ay tekrar bisiklet sürmeye başladım ve futbol hayatıma atıldım. Yazın rahat rahat kolsuz tişört ve şort ile çıkarken kışın ben daha dışarı bile çıkamıyorum çünkü benim oturduğum sitenin rakımı bir tık yüksek ve yağdı mı çok yağıyor. O yüzden böyle!

 

 

 

 

(Visited 14 times, 1 visits today)