Bu Benim Kahramanım

    Odamda yalnız başıma kitap okuyordum. Aniden bir gürültü koptu pencereden dışarı baktım. Dışarıda bir süper kötü bir şeyler vardı. İçimden ”Bir sürü kahraman var ama neden hiçbiri gelmiyor. ”

    O anda hiç düşünmeden sokağa atlayacaktım ki o an aklıma geldi ben gücümü kontrol edemiyordum. Tam o esnada evrenin en güçlü süper kahramanı kötü adamı yendi ve hepimiz kurtardı. Ondan yardım isteyecekken uçup gidecekti ama kolunda tutum . Onla beraber uçtum. Evine vardığımızda sordum ” E, efendim bana gücümü kontrol etmemde yardımcı olur musunuz ?”dedim. Adam bana şaşkınlıkla bakarak ”Şey tabi, peki senin gücün ne ?” dedi ben ” Ölümcül Ruh ” dedim ” O oldukça güçlü ve hızlıdır. O bana bağlı olan bir ruhtur. ” dedim . ”Tamam yarın antrenmanlara başlarız” dedi ve beni evime götürdü.

18 ay sonra …

Ben artık gücümü kontrol edebiliyordum. Ölümcül ruh şimdi iki kat daha güçlüydü. Ölümcül ruh artık beni ve kendisini görünmez yapabiliyordu. Bir gün süper kahraman yanıma geldi ve benden yardım istedi evrenin en güçlü süper kötüsü dünyaya saldırıyordu. Görünmez olup ona saldırmayı denedim ama o bunu gördü ve beni engelledi. Süper  kahraman önünden ben de arkasından saldırmayı denedik. Daha birçok kere saldırdık. İkimizi de yordu ve bizi zayıf noktadan vurdu, bir kenara attı. Benim durumum iyiydi ama süper kahramanın durumu hiç iyi değildi. koşarak onun yanına gittim kucağıma aldım ”Ben artık son gücümü tüketim ve şimdi en güçlü olma sırası sende.” dedi ve öldü. Kötü adam güldü ve ”Artık dünyayı elle geçirmemek için hiçbir sebebim yok. ”dedi. ”Yanılıyorsun artık ben varım.” dedim. Görünmez olup arkasından saldırdım ve onu yok ettim.

Eymen Kapcı 6/A

(Visited 14 times, 1 visits today)