BU BENİM SÖMESTRIM BİRAZCIK YARALI

Sömestr tatili başlamıştı. Çok heyecanlıydım çünkü memleketime gidiyordum. Memleketim aslında herkesin dalga geçtiği bir şehir. Sivas. Biz her tatilde duraksız bir şekilde orada tüm tatil boyunca  kalırız. Neyse konumuza geri dönelim. Sivas’ta biraz kaldıktan  sonra maçlarım dolayısıyla Ankara’ya dönmek zorunda kaldım, ve dönüşteki ilk maçımızı kazandık. Boşuna dönmemiş olduk. Okula sadece bir hafta kalmıştı. Gezmek istiyordum ama nereye gitmek istediğimi bilmiyordum.

Aklımıza bir fikir geldi ve Pamukkale’ ye gitmeye karar verdik. O akşam bavullarımızı hazırladık ve hemen yola çıktık. Çok heyecanlıydım çünkü ilk defa oraya gidecektim. Zamanın nasıl geçtiğini anlamamıştım çünkü yolun çoğunluğunu uyuyarak geçirmiştim. Yolculuğumuz yaklaşık dört saat sürmüştü. Küçük bir sorunumuz vardı, nerede kalacağımızı belirlememiştik. Annem yolda giderken bir otel beğendi ve orada kalmaya karar verdik.

Pamukkale Travertenleri çok güzeldi. Anlatamayacağım kadar güzel yerlere gittik ve bir sürü fotoğraf çektik. Oldukça eğlenceliydi. Ve tabi ki çok ödev yaptım.

pamukkale denizli ile ilgili görsel sonucusivas çifte minare ile ilgili görsel sonucu

(Visited 27 times, 1 visits today)