Bu Güç de Neyin Nesi?

Bu aralar pek şansızım. Ne zaman sevdiğim bir ders olsa internet gidiyor, tam telefonda oyun oynarken telefonum bozuluyor. Ne zaman bahçeye insem yağmur yağıyor. Sabah ne zaman uyumaya çalışsam şimşekler çakıyor ve beni uyandırıyor. Ve buna benzer bir sürü şey.

Ne zaman bir şanssızlık olsa hayvana dönüşüp bir yere çekilmek istiyorum. Bazı akşamlar “Umarım bir gün hayvana dönüşebilirim.”  diyorum. Bir gün uyanıp kahvaltı sonrası arızalı olan televizyonu izlerken “Acaba televizyona ne olacak?” diye düşünürken bir anda görüntü düzeldi ve ses arttı. Odama dönünce en gizli yerime ( Çok gizli bir yer olduğu için size söyleyemem.) saklanıp hayvana dönüşmeyi denedim. İlk önce kedi olmayı denedim ama olamadım. Herhalde biraz şanslıydım. O gün bahçedeki bitkileri sulama sırası bendeydi. Tam aşağı inecekken yağmur yağmaya başladı ve böylece bahçeyi sulamama gerek kalmadı. Genelde bahçeyi sulama sırası bendeyken hava çok sıcak ve kuru olurdu. Tekrar gizli yerimde kedi olmayı denedim ama olmadı. O gün en sevdiğim derslerden biri akıl oyunları vardı. O derse girmeyi denedim ve bir baktım ilk ben girmişim. Bizim sınıfta ilk derse giren kişi Co-Host yani öğretmen yardımcısı oluyor ve o gün benim en sevmediğim oyunlardan biri vardı. Ama onun malzemesi kimsede yoktu. Bu yüzden internette en iyi akıl oyunlarını oynadık ve aralarında sadece en en en ama en fazla sevdiklerim vardı. O gün yatağıma geçip sakinleşmeye çalıştım sakinleşince su içmeye gidiyordum ama aynada bir kedi olduğumu gördüm.

Yeniden aynı şekilde sakinleşmeye çalıştım ama bu sefer insan olduğumu gördüm. Bu gücü canım sıkıldığında ve bir şey olduğunda kullandım. Şansımı da başkalarına yardım etmek için kullandım

(Visited 21 times, 1 visits today)