Bunu Yaptığıma İnanamıyorum

Her insanın ben bunu nasıl yaptım dediği anlar vardır. Bu yazıda size ilginç bir şekilde inanamadığım bir olayı anlatacağım.

Yazın ailem ile İzmir’e gittik ancak ailem eğlense bile ben çok sıkılıyordum ayrıca babam ise iş için Ankara’ya gitmeyi düşünüyordu ben de bunu fırsat bilip babamdan bana da bilet almasını istedim o da aldı.Hemen giyindim ve Ankara’ya dönerken koltukta arkadaşım ile sabahladım. Eğlenceli yolculuk sonunda Ankara’ya evime döndüm ve bahçeye indim insanlar geldiğimi görünce bir tür parti yapmaya karar verdiler ve arkadaşımın evinde kaldık. Babam şehir dışına gideceğini söyledi ve evde bir ay yalnız geçirdim bazen evde partiler ya da başkalarının evinde sabahlıyordum eğlenceliydi. Evet yaşıma göre ailemin yaptığı bir çok insana sorumsuzluluk gibi geliyor ama yaptıkları doğru bana güvendiklerini gösterdiler ve ilerideki yaşamım için beni hazırlıklı tutuyorlar.

Şimdi diyorsun ki nerede inanmadığın şey şurada ki tek başıma bir ay boyunca kalabildim ve ailemi hiç özlemedim bu garip çünkü ben en ufak ayrılıkta üzülürdüm, ağlardım ve özlerdim bu deneyimim ile birlikte değiştiğimi fark ettim.

(Visited 18 times, 1 visits today)