Büyük İddia

O   Pazartesi günü çok mutluydum çünkü Salı günü İstanbul ‘a gidecektik. Ben daha önce hiç İstanbul’a gitmediğim için çok heyecanlıydım. Bu yüzden akşam valizimi hemen hazırladım çünkü çok heyecanlıydım. Akşama kadar uyuyamadım.

Artık sabah olmuştu ve ben ailemden ayrılacaktım okulla gidecektim ve en kötüsü en sevmediğim arkadaşım Sinem geldi bu yüzden çok mutsuzdum.Serviste hiç oturacak yer kalmadığı için Sinem benim Yanıma oturmuştu ben çok sinirlendim çünkü Sinem bana hep laf atıyordu ve bu benim hiç hoşuma gitmiyordu. Sinem yol boyunca bana laf attı. En sonunda İstanbul’ a vardık. Bir çok yeri gezdikten sonra hocalarımız biraz eğlenmemiz için bizi bir lunaparka gittik ama bu lunapark bana biraz farklı gelmişti çünkü çok büyük ve çok korkutucu aletler vardı bu yüzden ben çok korkmuştum daha sonra Sinem yanıma geldi ve en büyük aleti gösterdi ve bana eğer buna binebilirsem bana bir daha laf atmayacağını veya benimle dalga geçmeyeceğini söyledi.

Daha sonra ben hemen en büyük alete bindim çok heyecanlıydı. En sonunda Sinem benden özür diledi ve benimle bir daha benimle dalga geçmedi ve çok iyi arkadaş olduk.

(Visited 36 times, 1 visits today)