Call of Duty III

Gerçeğe yakın ve oldukça iddialı olan oyun seçenekleri arasında yer alan Call of Duty: Black Ops III oyunu yeni modülle oyun severlerin ilgisini çekiyor. Oyunda bulunan zombi modu, beklenenden daha iyi ve güzel sonuçlar alınmasını sağlayacağa benziyor. Oyun sahneleri ile bile etkileyici bir tasarıma sahiptir. Her anında gerilim olan oyunu oynamak isteyenler Xbox One ile istedikleri her durumda oynama imkanı bulabilirler. Oyunda, gözlerinden ışık saçan zombiler, hem gerilim hem de heyecanlı bir sürecin yaşanmasını sağlıyor. Uzun ömürlü bir oyun olarak oyuna ilgisi olanları uzun bir süreç bekliyor. Oyunun yeni serisinde hamlelerini doğru yapmadığınız durumlarda, oyun size yarardan çok zarar da verebilir. Bu durumda dikkatli olunması ve doğru zamanda oyunun sunduğu hamlelerin doğru şekilde yapılması gerekiyor.

Call of Duty: Black Ops III

Call of Duty: Black Ops III

 

Uçuş için exo gücünün yarısını kullanmanız gerekiyor. Bu özelliği doğru yerde kullandığınız durumlarda, harita dışına uçabilir veya rastgele bir yere inebilirsiniz. Oyunda bulunan haritalar sayesinde yolunuzu bulmanız sağlandığından, yolunuza çıkan engelleri aşarak yolunuza devam etmeniz gerekir. Call of Duty: Black Ops III, ilk oyununa daha yakın bir tasarım ve kurgu ile hazırlanmış. Bu durumda ilk oyunu sevenlerin ilgisini çekeceğe benziyor. Oyun, yaşanan olaylardan 40 yıl sonrasını konu aldığından geçen süre içinde yaşananlar ile karşılaşılmaktadır. Oyun bu boyutta insanlar yerine savarlarla, robotlarla, dronlar ve süper askerler ile yapılan savaşı anlatmaktadır.

Call of Duty: Black Ops III

Call of Duty: Black Ops III

Değişen olaylar nedeni ile oluşan bu değişim karşısında insanlar et ve kemik yerine makineleşme durumuna gelmiştir. Dört kişi ile oynama imkanı sunabildiği gibi, istemeyenler oyunu tek başına da oynayabilir. Oyunda robotların kullanılması da daha sert bir alanda olayların yaşanmasına neden oluyor. Xbox One ile oyunu oynamak isteyenler, sorun yaşamadan istedikleri her an oyunu arkadaşları ile veya yalnız olarak da oynayabilirler. Oyunun senaryosu belirlenirken, ilk iki oyun ile alakalı olmayacak şekilde hazırlandığından, ilk iki oyunu oynamış olanlar bu oyunda bekledikleri gibi devam niteliğinde olmayan farklı bir senaryo ile karşılaşacaklardır.

 
(Visited 69 times, 1 visits today)